Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitenétek nekem?

Mikicsirke123 kérdése:

Segitenétek nekem?

Figyelt kérdés

paranormalista vagyok ami annyit tesz h hiszek a paranormális jelenségekben....de az a lényeg h van egy ami nem hagy nyugodni rémálmaim vannak rola és félek tőle....nem tudnátok h hogy győzzem le a félelmemet?? tegnap találtam rola egy kis gifet amikor megláttam sokkot kaptam és elájultam...szeretnék ebből kitörni hogy szabaduljak mmeg ettől?? hogy győzzem le a félelmemet??



a gif linkje (ha bejön): [link]



2016. jún. 17. 10:04
 1/5 anonim válasza:
Egyszerűen hagyj fel ezzel az egésszel. Az hogy hiszel ebben nem feltétlen gond de ha már ennyire parázol nem értem miért keresed folyton ezzel a témával kapcsolatosan a dolgokat. Töröld ki ezeket a fejedből és gondolj egészen másra. Legyen egy hobbid az majd leköti a figyelmed.
2016. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Papi Gonzales ***** válasza:
nyugtasson a tudat hogy paranormális jelenségek nincsenek....ez csak illúzió
2016. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi jo lenne de nem tudok másra gondolni tudom h illuzio és csak a fejemben van de én akk is valúsnak érzem
2016. jún. 17. 16:57
 4/5 wonder13 válasza:
hello figyelj meg probalok segiteni neked mikor nezel paranormalis filmet attol bisztos megijedsz !! ennis voltam igy de kezdjuk ott nem jo ugy elkezdeni egy ijen szelemes filmet hogy felig nezuk megijedunk es asztan kikapcsoljuk kozbe nem lasuk vegig hogy mi lesz ! ez az elso hoba mert akkor csak be beszeljuk magunknak olyan dolgokat amik a filmben vannak es kozbe nem nesztuk vegig !! En kuldok neked egy linket es nezd vegig hogy csinaljak ezeket a filmeket ! https://www.youtube.com/watch?v=FkoX6ve1IdE amikor felsz egy filmtol ird be a film cimet a youtube -ba ha tudod inkabb angolul es a film cime utan ird be eszt !_behind the scenes!!!!! es igy kiadja hogy keszitetek a filmet s ha eszt vegig nezed akkor rajosz hogy atveres az egesz !!
2016. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tudom jol engem nem a filmek zavarnak az összes horrorfilmet végigröhögöm vagy a filmen vagy azon hogy megjedtem XD de régota kutatok mert érdekel de ez az arc...beleégett a tudatomba a the rake el együtt...valamiért ugy érzem hogy engem figyelnek...
2017. febr. 6. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!