Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szent Johanna Gimi vagy...

Szabina Bencsik kérdése:

Szent Johanna Gimi vagy Késtél-sorozat? Szerintetek melyik jobb és miért? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy melyik könyvsorotatról írjak olvasónaplót. Szerintetek melyik jobb és miért arról írjak? Válaszotokat előre is köszi!
2016. jún. 17. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz kérdés... Én sem tudnám eldönteni, hogy melyikről írjak.

De szerintem a Szent Johanna Gimi mert az viccesebb és bele is tehetnél néhány vicces mondatot. :) :) (ha akarsz)

2016. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szent Johanna Gimi
2016. jún. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 simon.szonja válasza:
Én mindkettőt nagyon nagyon szeretem. De szerintem az olvasónapló íráshoz alkalmasabb az Szjg, mert ott több a szereplő, így több elemzés is lehet benne, ha te abban vagy jó, és sokkal több szállóige van, amiket akár ki is jegyzetelhetsz, valamint sokkal közelebb áll az iskolához, így akár írhatsz bele hasonlítást a te sulid eseményeiről és az Szjg eseményeiről.
2016. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem maga a történet a Bexi-sorozatban jobb, izgalmasabb egy kicsit. De ahogy az előttem válaszolók is írták, naplóírásra az SzJG alkalmasabb.
2016. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

SZia

szerintem nincs különbség

mind a kettőt tudod élvezni

2016. júl. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. nov. 6. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!