Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyik jobb? A...

Szerintetek melyik jobb? A szjg vagy a bexi sorozat?

Figyelt kérdés

2016. máj. 10. 15:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%
Mindegyik nagyon igénytelenül van megírva. 12/L
2016. máj. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%

A Bexi sorozat nekem sokkal jobban teszik, habár eddig csak két részét olvastam el. És ha Beki továbbra is marad ilyen, mint amilyen az első kettőben volt (és nem lesz egy sírós liba, mint Reni), akkor valószínűleg folytatni is fogom.

Az SZJG-t viszont nem szerettem. Ki nem állhattam Renit és a hisztijeit. Nem is olvastam el az összes részét, csak a hatodikig jutottam el.

És neked melyik tetszik jobban?

2016. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Hát én azért kértem véleményeket mert nem tudtam eldönteni hogy melyik könyvet vegyem meg :)

2016. máj. 10. 22:02
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
Nekem az szjg a szimpibb. Jobban át tudom érezni,mint a bexi sorozatot.A szereplők is rokonszenvesebbek.
2016. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%

Nekem min a kettő nagyon tetszett!

Az szjg-n sokat lehet nevetni és a történet is elég jó.

A bexi sorozatnak a története tetszett nagyon.

Szerintem mind a kettő jól megvan írva, és ha egyszer elkezded nem tudod majd letenni! :D

2016. máj. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
61%

Mind a 2 imádom!!!Az szjg érzelmesebb, viccesebb.

A bexi története is nagyon jó körte,bexi,Márk,eveli,fba....

1szerüen imádom!!!!!!

2016. máj. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem minkettőt érdemes elolvasni. Nagyon jók könyvek, letehetetlenek.
2016. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
17%
Mint a kettő hulladék. Inkább értékes irodalmon kéne felnőni...
2016. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

Ugyan már, kedves utolsó. 13 éves lánykák nyilván nem ugyanazokat a könyveket fogják olvasni, mint az akadémikus professzorok. És az ifjúsági történetek is lehetnek jók.

Nekem a Bexi jobban tetszett, de nem volt rossz az SZJG sem, igaz a vége fele meguntam, mert már nem történt benne semmi érdekes.

2016. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem az SzJG egyértelműen, mivel abba annyi poén van, hogy szinte minden fejezetnél megfulladtam a röhögéstől. A Bexi sorozatban viszont csupán alig volt pár olyan vicces rész, amin röhögtem. (csak az első részét olvastam) Persze az SzJG-nek is van pár nagyobb hibája, de a humorra tényleg semmi panasz nem lehet. Ráadásul számomra a Késtél teljesen kiszámítható volt, az elejétől a végéig. Míg az Szjg-ben voltak számomra meglepő meglepetések. (bár voltak ott is egyértelmű dolgok) A szereplők terén is sokkal jobban a Szent Johanna gimi felé hajlok, hiába volt a csaj szerencsétlen, rengeteg jó karakter volt az összes részében. Míg a Bexi sorozatból már alig emlékszem pár karakterre.
2016. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!