Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek tetszett a Bexi sorozat?

Nektek tetszett a Bexi sorozat?

Figyelt kérdés

Sok embertől hallottam, hogy a Késtél nekik nem volt nagy szám, de a többi kötet egész jó. Hasonlít az SZJG-re vagy teljesen más? (formailag)

A Szent Johannát egyszerűen imádtam, teljesen odavoltam érte. :) A szereplők nekem mind szimpatikusak és kedvesek voltak. Az az egy dolog zavart csak, hogy az én osztályom távolról sem olyan jó, mint Renié. :( Na de lényeg a lényeg, ajánljátok a Bexit, vagy nektek inkább csalódás volt?



2016. máj. 27. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár már nem az én korosztályomnak szól, nekem tetszett a történet. Kölcsönözd ki a könyvtárból a Bexit, aztán majd meglátod, hogy tetszik-e neked vagy sem.
2016. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A késtél nagyon jó, a Hullócsillag nem nagyon tetszett, az Illúzió a legjobb, tényleg nagyon jó, a Nélküled nem szól semmiről, de azért tetszett. Szerimtem olvasd el, mindenképp :)
2016. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En imadtam az egeszet! Termeszetesen nem olyan mint a SzjG, viszont szerintem erdemes lenne elolvasnod!;)
2016. máj. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem el fogom olvasni. :)
2016. máj. 28. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is imádtam! Szerintem nagyon más mint az Szjg.
2016. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Alapból, formailag teljesen ugyanolyan. Egyes szám első személyben, lány szempontból elmesélt sztori, múlt időben. Az alapsztori semmilyen, a mellékszálak viszont egész jók. Ha tetszett a SzJg- beli, köteteken keresztül való szenvedés a szerelem körül, akkor tetszeni fog, fogalmazásilag pedig alakul fázisba helyezhető, látszik, hogy Leiner igyekszik, hogy tényleg megérdemelje az író jelzőt magára- jelenleg pedig egyre jobban sikerül ez neki.

Szóval, pozitív csalódásként tartom számon, Laura legjobb ,,műve'' (?), valamennyicske története van, azért több, mint A Szent Johanna Giminek, de az, ami körül forog, eléggé sablonos, ám a körülötte lévő dolgok kiszínezik kicsikét.

Remélem, tudtam segíteni.

2016. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amíg nem olvastam el a Valaholt, addig is imadtam, de akkor még egy ici-picit az Szjg felé billent a mérleg. Viszont amikor kiolvastam a Valaholt, akkor már a véleményem megváltozott, most már a Bexit kicsit jobbnak találom. Izgalmasabb a története, a humora (bár az Szjgnek is fantasztikus) ennek kicsit jobban bejött. Az Szjg azért volt jó, mert teljesen átlagos sztori, és imadom a mai napig, a Bexi pedig pont azért jó, mert nem annyira átlagos. #Cortezforever #márkerforever
2016. okt. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!