Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Élni akarok de semmi értelme!...

Élni akarok de semmi értelme! Csak szenvedek. Mit csináljak? 15/l

Figyelt kérdés
Az összes barátnőm gyönyörű és csinos. Nekem soha nem lesz senkim. Válogatós vagyok és az ember a saját ízlésén nem tud változtatni. Egyébként még csúnya embereknek sem tetszek. Nincs mellem, nincs fenekem a lábaim vékonyak, szőrös a lábam a kezem a hasam a hátam (nagyon!!) Bajszom is van. Gerincferdülésem is van. Ezen kìvül ápolatlan vagyok, hiába fésülködök a hajam kócos hatású hiába szőrtelenítek csúnya a bőröm és a testem. Az arcom: eredetileg ovális alakú de hájas és tokás. Fent keskeny és lefele szélesedik kb esőcsepp alakú. A szemeim kicsit és a belső szemzugom felfele áll. Hiába a fogfehérítő fogkrém és a napi 3 fogmosás a fogaim sárgák. A mosolyom nem szép és képtelen vagyok a mosolygásra. Buta vagyok, nehezen tanulok, bunkó vagyok a poénjaim rosszak, a természetem és a külsőm is elviselhetetlen. Semmiben nem vagyok jó. Focizok 3 éve és nem megy. Lovagolok 4 éve és semmit nem fejlődök. Semmiben nem vagyok jó egy szemét vagyok egy hulladék. Akárhányszor vagyok pozitív mindig tönkreteszi valami. És ne mondjàtok hogy minden hozzáállás kérdése. Akárhogy is állok hozzá az életem egy sz*r jobb lenne ha nem is léteznék.
2016. jún. 17. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

15 vagy.

Ez az a kor, amikor mindenki 'öngyi leszek, engem mindenki utál, csúnya vagyok, a barátaim mind jobbak' korú.


Nincs más amit tehetnél, mint:

Várj.


2-3 év múlva, ha visszagondolsz erre a kérdésre röhögni fogsz.

Teljesen meg fog változni az életed, nem azért, mert találsz valakit, vagy mert bármi is valóban megváltozna, csupán te leszel idősebb és felejted el ezeket a 'gondokat'.


10/9 ember átmegy ezen.

2016. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Látod, a belsőd az, ami kifelé sugárzik. A törpének, púposnak, vérzékenynek születettek mind aktívak és élnek is, nemcsak akarnak. És senki nem látja őket törpének, csak kistermetűnek, sem púposnak, hanem ferdehátúnak stb.
2016. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Orbital ***** válasza:
Tényleg ki fogod nőni majd, ebben a korban mindenki depressziós.
2016. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én leginkább 15-16 évesen voltam ilyen. Most már nem hiszem, hogy én vagyok a szemét, meg nem is tudom micsoda, hanem tudom, hogy mennyit érek. Keveset, az fix, de nem érdekel. :) Most 20 vagyok, és ki vagyok békülve magammal, még ha nem is vagyok a lányok kedvence, vagy elbaltázok dolgokat társaságban, vagy ilyesmi... :D Ilyen vagyok, de mit érdekeljen?
2016. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!