Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha ugy érzem...

Mit csináljak ha ugy érzem nincs értelme az életemnek? Meg akarok halni. Mit tegyek hogy ez elmúljon?

Figyelt kérdés

#halál öngyilkosság
2015. jún. 14. 16:41
 1/6 anonim válasza:
55%

Mindenki életének van értelme. Keress új barátokat, hallgass motiváló zenét és nézz motiváló videókat, járj ki a szabadba, esetleg költözz el.


Ha szeretnéd, Facebook chaten szívesen segítek 😊

2015. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Ha tudnád hányszor akartam öngyilkos lenni...

De mindig arra gondoltam, hogy mennyi szomorúságot okozhatok a halálommal a családomnak. És legfôképp azért nem tettem meg, mert soha nem tudhatod mit hoz a holnap. Tényleg. Örülök,hogy nem lettem végül az, hiszen akkor sosem tapasztalom meg, milyen az, a törôdnek veled vagy milyen az, amikor a kedvenc bandád koncertjén vagy.

Igen, az élet tele van szívásokkal, szinte csak abból áll. De mindig történni fog majd valami, ami ezeket kompenzálja. Hidd el nekem, lehet hogy nem most, de jobb lesz.

Minden ember életének van értelme, lehet nem nagy valami, de van.

2015. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Életemnek volt egy olyan szakasza (rajtam kívül álló okokból), amikor a barátaim azt mondták, hogy ők már rég öngyilkosok lettek volna a helyemben. Érdekes, nekem meg sem fordult a fejemben. Persze sz.r volt, de szerencsére elmúlt, mert változott az élethelyzetem is.

Sajnos rövidke leírásodból sok minden nem derült ki rólad. Hány éves vagy, hol laksz, mi a probléma, stb.?

2015. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Meg akarsz halni. Ha meghalnál elmúlna az értelmetlen életed. De azt neked kell eldönteni, hogy valóban értelmetlen-e az életed ;)
2015. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
mi történt, kedves kérdező? mi bánt annyira? talán egy jó beszélgetés segíthet, talán már más is átélte ugyanezt és tanácsot tud adni, vagy minimum végighallgat megért. ha gondolod, írj :)
2015. jún. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Éreztél már úgy,hogy nem akarsz élni,de utána eszedbe jutott hogy ha nem leszel akkor hiányozni fognak azok akik szeretnek tèged és akiket te szeretel?

Nekem is volt már ilyen gondolatom ami most meked de végig gondoltam hogy nekem mi lenne a jó és rá jöttem hogy ha elmegyek akkor nekem nagyon fognak azok hiányozni akiket nagyon is szeretek és jóban és rosszban is mellettem voltak és a mai napig is mellettem vannak.16/F


Szóval először gondolkoz hogy mit fogol nyerni és veszíteni.

2015. nov. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!