Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg akarok halni. Mi értelme...

Meg akarok halni. Mi értelme van egyáltalán az életnek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 21:07
 1/4 anonim válasza:
Mi bánt ennyire? Elmondod?
2013. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, hogy ennyire határozottan el tudod határozni magadban, hogy nem vagy erre a világra való?


Az élet értelmét meg nem lehet megfogalmazni, lévén hogy mindenkinek más az... Neked speciel semmi? Semmi cél? Nehéz elhinni még akkor is, ha 80 éves vagy...

2013. nov. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok.Igazából ez a gondolat sokszor megfogalmazódik bennem, már tizenéves korom óta.Talán depressziós vagyok, semmi motivációm nincs, egyáltalán nem tudom elképzelni hogy az életem jobbra fordul, vagy hogy boldog leszek.Semmi érzés nincs már bennem.
2013. nov. 30. 10:31
 4/4 anonim válasza:

Tee, életed tavaszát éled, és depressziós vagy? Járj bulizni, piálni, csajozni/pasizni, vagy amiben örömöd leled!:D Valószínűleg egy ideig még céltalannak fogod érezni a léted, de ha talász valamit/valakit ami/aki érdekel, akkor nyert ügyed van. Nem könnyű elkezdeni, de annál jobb, amikor már benne vagy. Egy a lényeg, hogy mindig foglald el magad valamivel! Ha nincs időd a gondolataidra, akkor a depressziód is valószínűleg feloszlik. De egy barát, vagy családtag is segíthet felfedezni az élet értelmét.


Meghalni ne akarj. Honnan tudod, hogy odaát jobb?

Élni akarj! Az mindig is dicsőbb volt, ha valaki azért küzdött, hogy életben maradjon. Sosem tudhatod, hogy mikor mosolyog rád a boldogság!:)

2014. márc. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!