Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok magammal mit kezdeni...

Nem tudok magammal mit kezdeni, mit tegyek hogy ne unatkozzak egyedül?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, ez a kérdés vagy milliószor elhangzott, de azért csak megkérdezem :D A problémám az, hogy jelenleg se barátnőm, se közeli haverom nincs, és falun lakok, még ismerkedni se tudok sehol. Elkezdtem súlyzózni, aztán tesóm lenyúlta a súlyzókat és eladta, biciklizni se tudok, mert a biciklim egy hulladék, pénzem nincs se felújítani se újat venni. Mit csináljak egyedül? Nem akarok a szobában poshadni egész álló nap. Tesómmal nem jó a kapcsolatunk, ő ráadásul mindig elmegy más városba bulizni, de engem ez nem vonz a sok bunkó miatt. Szerintem megyek és felkötöm magam az első fára...

2016. jún. 18. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
vegyél használt súlyzót
2016. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj dolgozni, akkor lesz mit csinálnod és lesz pénzed is mindenre. Na meg barátkozni is lehet munkahelyen.
2016. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, 1 hónapos nyári gyakorlatom van, utána tudok csak dolgozni menni. Addig minden délután van egy 4 órám, ami alatt csak unatkozok.
2016. jún. 18. 19:15
 4/6 anonim ***** válasza:

írj ide kérdéseket...


olyan nincs szerintem hogy semmi nem érdekel. Én pl szívesen megszívatnám a tesómat ha eladná a súlyzóimat... ehhez kell egy jó terv meg kb 5x4 óra... olvasgass, készülj a másnapi gyakorlatra. nézz focimeccset

2016. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Játssz, pc, konzol. Én azt csinálom napi 12 órában, sose unatkozok. Kimenni meg ki akar ilyen iszonytató melegben?
2016. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha nincsen súlyzód, akkor keress nehéz dolgokat, amiket emelgethetsz. vizespalackok, borospalackok, téglák, zsákok, farönkök, akármi. azokkal ugyanúgy lehet edzeni. persze lehet fekvőtámaszozni, felüléseket csinálni, guoggolásokat végezni, soroljam még a tornagyakorlatokat? biciklizés helyett elmehetsz futni, vagy úszni, az is edzés. ha van a ház körül valami munka, vagy elmész vásárolni, akkor meg még hasznot is hajtasz vele, hogy edzed az izmaidat.


ha van fa, amire felköthetnéd magad, akkor akár húzódszkodhatsz, vagy fára is mászhatsz rajta edzésként. ha még kötél is van hozzá, akkor meg akár a kötélmászást és a különféle csomókat is gyakorolhatod rajta.


dolgozni részmunkaidőben is el lehet menni, vannak 4, sőt akár 2-3 órás állások is, meg alkalmi munkák szomszédoknál, itt meg ott, ahol meg lehet beszéni, hogy csak néhány órában segítesz, mert annyit érsz rá. lehet, hogy nem fizet olyan jól, mint a teljes állások, nade most elütni akarod az időded és pénzt keresni közben, vagy panaszkodni?


egyébként évezredek óta a világ legkézenfekvőbb dolga, ami manapság senkinek nem jut eszébe, ha unatkozik: OLVASS, tanulj, képezd magad. unatkozás helyett vegyél elő egy könyvet és olvasd ki, aztán egy másikat, meg egy harmadikat. ha nincs otthon egy könyv sem, amit még nem olvastál, akkor vegyél egyet akár neten, akár boltban, vagy menj el a könyvtárba és kölcsönözz, az mégolcsóbb. a könyvekben (de ugyanez igaz az Internetre is) a világ szinte összes tudása ott van, szinte bármit megtanulhatnál, de te mégis unatkozol és inkább felkötnéd magad...

2016. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!