Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mond Unfield a videóiba?

Mit mond Unfield a videóiba?

Figyelt kérdés

Azt értem h ,, nah pisztácia sziasztok" de szokott mondani valami ,, vótörfuck"- ot is vagy mit...nem értem. Mit mond? És ez vmi angol kifejezés? Mit jelent?

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat :)


2016. jún. 19. 12:31
 1/3 anonim válasza:
betuc linkelni egy olyan videót aminek a végén azt mondja "vótörfuck" amúgy én nem ezt szoktam halni én azt hiszem valami mást mond (most nem jut eszembe) valami "...fuck" én se tudóm mi az eleje ennek a szónak. Amúgy szerintem ő találta ki és szerintem nem jelent semmit.
2016. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Írd be a youzube-ba hogy Unfield room tour video es a 2015-öst nézd meg és abba mondja, de inkább akkor szokta mondani mikor meglepődik valamin

Linket nem tudok de megnéznéd légyszi? :)

2016. jún. 25. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a what a fuck kifejezésből jött.Ami ugye azt jelenti hogy miafasz?😂 Csak ő egyedivé tette vagy mittudom én .Jól ál neki,imádom mikor ezt mondja:))
2016. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!