Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igazi baratnő szerintetek...

Igazi baratnő szerintetek megtenné?

Figyelt kérdés
Jóba vagyunk 5-en már 2-3 éve, az egyik barátnőnknek az apukája sztrókot kapott a hétvégén, és hát egyikünknek se írt. Én próbáltam, h irok neki, de vissza se írt. Ha bármelyikünknek történik valami baj a családjába azzonnal irunk egymásnak, de főle vele, mindig írtunk egymásnak. Ez olyan rosszul érintett, h fel se hívott meg semmi.
2016. jún. 21. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan dolog, amit mindenki szeretne megosztani màssal. Ne neheztelj rà. Én is magamban szerettem lenni amikor a szüleimmel baj történt. Nem azt jelenti h nem igaz baràt. Csak ő màsképp reagàlja ezt le, mint te. Majd ha ő nyit, akkor legyetek mellette, de ne mondjàtok h miért nem ír. Fogadd el ezt
2016. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor meghalt a nagymamám csak megemlítettem a legjobb barátomnak, de nem fújtam fel a dolgot...amikor neki meghalt a mamája szintén csak pár mondatot beszéltünk róla...amikor a papám halt meg, nem is emlékszem, hogy azt említettem e neki...

Nem rég a dédimnek volt szívrohama, erről se számoltam be...

Szerintem nem kell minden ilyennel terhelni a másikat.

Lehet őt sem érintette meg annyira, hogy szóvá tegye...


23F

2016. jún. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neki idő kell hogy ezt feldolgozza ... nem gondolnád hogy ez neki (nem is kicsit) szar ?!!! Ne légy egoista...
2016. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!