Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Piszkálnak az osztálytársaim,...

Piszkálnak az osztálytársaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van 2 lány az osztályba akik néha kedvelnek, néha nem. Igazából én nem annyira bírom őket, de nem is utálom őket. Az utóbbi időbe nagyon piszkálnak, mert a tanár kérdezte tőlem, hogy ki mennyit késett eddig (merthogy a tanár rám bízta ezt, hogy én írjam föl az ilyen dolgokat) és amikor kiderült, hogy egyik közülük már annyit késett, hogy ott kellett maradni a suliba tanítás után, rögtön beszóltak nekem és azóta piszkálnak, hogy kicsi a seggem, meg milyen köcsög vagyok, hogy nem hazudtam a tanárnak stb... Már nagyon idegesítenek... Ha beszólnak akkor már nem is foglalkozok velük, de mindig találnak valami rajtam/bennem amibe bele tudnak kötni....
2016. jún. 22. 17:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 14L
2016. jún. 22. 17:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük.
2016. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért piszkálnak, mert késtek, és mivel ez volt a feladatod, te elmondtad a tanárnak, és nem hazudtál? Nem normálisak. Én elmondanám ezt így a tanárnak, hogy azért szekálnak, mert igazat mondtál.
2016. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondtam mar a tanarnak de akkor meg kiakadnak megjobban... de az egyik kozuluk idegbeteg szoval...
2016. jún. 25. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!