Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim piszkálnak....

Az osztálytársaim piszkálnak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van 3 csaj aki rám van szállva. Állandóan beszólnak, piszkálódnak, pedig én semmit nem tettem. Valahogy keresztbe kéne nekik úgy tenni hogy azt egy életen át megemlegessék, de egyben ne tudják hogy én voltam. Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm! 16/L
2010. dec. 16. 18:43
 1/9 anonim válasza:
Miért piszkálnak?? a kinézeted miatt. vagy a rossz tulajdonságaid miatt??
2010. dec. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!!! Engem is szoktak piszkálni hogy milyen vékony vagyok, meghogy elöl deszka hátul léc, de én nem törödök vele!! Akik ezt csinálják veled nem igazi barátok!!!Szerintem ne tegyél nekik kersztbe tenni!
2010. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kinézetemmel nincs semmi baj, csak úgy hobbiból csinálják szerintem. Ilyen falyták, vagy nemtudom. Én semmit nem csináltam. De ez nem oylan piszkálódás hogy pl.: júúj de vékony vagy. Hanem durván oda szólnak belém kötnek ha mással beszélgetek bele szólnak, kibeszélnek a hátuk mögött, nevetnek rajtam. Elegem van. Ezért akarom. Mit csináljak? Kérlek segítsetek!
2010. dec. 16. 18:56
 4/9 anonim válasza:
Ha keresztbe teszel nekik, akkor nem vagy jobb náluk. Sokkal jobban fáj az ha nem törődsz velük, minthogy visszaszólsz. Tapasztalatból tudom.... Nézd őket levegőnek, ha beszólnak, kezdj el beszélgetni vki mással,hogy lássák téged nem hat meg a dolog. és abba fogják hagyni. mellesleg így teszel nekik keresztbe :)
2010. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm megpróbálom, de ha ez így nem lesz jó akkor valami mást ki kell találni.
2010. dec. 16. 19:06
 6/9 anonim válasza:
Rendben, tudom milyen érzés, én is voltam ilyen helyzetben, majd kitalálunk valamit ;)
2010. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nos, leálltak már a piszkálódással?? :-)
2011. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kocsis Anett válasza:

engem is piszkálnak , hiába nem figyelek oda rájuk folytatják, ilyeneket mondanak : Anett ne intézkedj ! meg leszólnak állandóan máshogy ( csúnyákat mondanak pl. )

még papír galacsint is dobálnak rám , még a 2-ét barátnőm is , lány vagyok egyébként 12 éves


a kűlsőmmel nincs semmi bajuk , csak az hogy alig szólalok meg , de ez nem azt jelenti hogy csöndes vagyok , ha kilépek az iskolából már hangoskodok .


egyszer próbáltam hogy a fiúkkal barátkozok , de nem jártam sikerrel :(


segítsetek léci !

2012. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó írj privit, tudok segíteni ismerős a sztori, velem is ezt csinálják :)
2013. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!