Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Küzdősportokat vagy a lányokat...

Küzdősportokat vagy a lányokat válasszam? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Először is, nem tudtam melyik kategóriába rakjam ezt a kérdést. 18/f vagyok. Sose volt még barátnőm, mivel soha nem is próbáltam. Emellett, már 10 éves korom óta foglalkozok küzdősportokkal, harcművészetekkel. (Kickbox, BJJ, Wing Chun). És akarok majd küzdeni K1-ben meg majd MMA-ban. És addig akarok küzdeni amíg nem érem el azt a kort amikor már túl öreg vagyok hozzá hogy bunyózzak. Tudom hogy most sokan azt gondoljátok hogy miért nem választom egyszerre mind a kettőt. Azért nem, mert ha lenne barátnőm, és küzdenék, akkor őt is el kellene vinnem a meccseimre, és bármikor az történhet hogy engem brutálisan összevernek. És ha engem a barátnőm előtt vernének össze én azon nem bírnék túllépni. Sok harcos van aki a meccseire a barátnőjét viszi, és jól el is verik, és ők rendben vannak ezzel, de én ezzel nem bírnék rendben lenni. De mivel sohasem volt barátnőm és belemennék a küzdősportokba, akkor még jó hosszú időn át nem lenne. És nem akarom hogy pl.: 27 évesen olyan legyek hogy mindig csak szingli voltam. De ha lenne, akkor meg a küzdősportokat hanyagolnám el, és az zavarna hogy nem használom ki az adottságomat(az edző mondta hogy van adottságom hozzá). 51%-ban a küzdősportokat akarom inkább, 49%-ban meg inkább a lányokat. És már az előbb leírtam hogy nálam a kettő miért nem mehet együtt. Azért egy picivel inkább a küzdősportok mert abban tényleg jó vagyok, a másiknál nem. Egyáltalán nem nézek ki rosszul csak egyszerűen nem merek csajozni, de viszont versenyekre el merek menni. De még mindig nem tudom melyiket válasszam. Volt valak hasonló szituációban? (tudom hogy sokaknak ez hülye kérdés lesz, de nem kamukérdés)
2016. jún. 23. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Te magad is leírtad, hogy a küzdősportokat akarod jobban.

Csak megerősítésre vársz másoktól, megkapod:

a küzdősportot válaszd.


Majd eljön a csajozás ideje is, most azzal törődj, ami téged boldoggá tesz :)


Menj és légy bajnok!

2016. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!
2016. jún. 23. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!