Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes lenni belekezdeni az...

Érdemes lenni belekezdeni az American horror story c. sorozatba?

Figyelt kérdés
Keresek egy sorozatot amit lehet nézni ,és szeretem a horrort. Csak az a baj ,hogy olvastam ,illetve hallottam nagyon rossz véleményeket a kérdésben említett sorozatról :(

2016. jún. 25. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezdj bele, és látni fogod hogy tetszik-e. Miért más ízlésére és véleményére támaszkodsz? A kommentek adnak egy irányt hogy miről gondolkodik az aki hozzászólt, de nem biztos hogy neked is az lesz a véleményed.


Sorozatot általában úgy érdemes elkezdeni, hogy megnézel 3-4 részt, és ha még mindig nem tetszik akkor vagy ott hagyod, vagy ha sok jó kritikát olvastál akkor kibírsz pár rosszabb részt. Nem minden évad egyforma, vannak hullámzó minőségek, és 1 rész alapján nem is szabad ítélni. Van olyan sorozat ami lassan indul be.

2016. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! ^^
2016. jún. 25. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:
+ a sorozat műfaja antológia, azaz minden évad egy önálló egységet alkot, mely lezárásra kerül. Így ha az egyik évad nem tetszik, akkor elkezdhetsz egy másikat. A történet és karakterek is mások lesznek.
2016. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam :D Még egyszer is köszi :D
2016. jún. 25. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első két évad miatt mindenképpen. Személyes vélemény; de én azokat egyszerűen imádtam, tőlem szokatlan módon kétszer is megnéztem őket. A harmadiktól kezdve nekem már gyenge, nem hozza azt az érzést, kicsit kanyvasz az egész. Ennek ellénre nyilván sokaknak tetszenek, lehet, hogy neked is, ha pedig mégsem, egyszerűen abbahagyod.

Amúgy én nem nevezném horrornak. Az első évadban volt néhány horrorisztikusabb jelenet (pl. rögtön a legelső jelenet), de amúgy nem ijesztő. Viszont van egy jellemző nyomasztó légköre, amit én kifejezetten szerettem.

2016. jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2016. jún. 25. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!