Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi fog tortenni, h ha bevettem...

Mi fog tortenni, h ha bevettem eddig 2 xanaxot, arra be veszek majd meg egyet es iszom ra somersbyt?

Figyelt kérdés
Total kesz vagyok idegileg...nem birok letezni...
2016. jún. 25. 13:13
 1/4 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
100%
ne csinald...ne b*ssz ki magaddal ha eszed van....a somerby az gondolom valami pia amit nem ismerek....de belehalhatsz...xanax + alkohol okozta mar hires ember halalat amugy de nagyon az alkohol a "gyogyszerek" hatasat megforditja vagy elrontja ... az alprazolam drog attol meg h legalis nem jelent semmit és tudod keverni ezeket....nem jo...ne csinald...nagy karokat okozol vele magadnak az tortenik ha megteszed...es az nem valasz semmire h van egy lelki betegseg és arra szerzel valami masikat...
2016. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen, valaki vàlaszoljon
2016. jún. 25. 13:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak egy cider a somersby, arra voltam kivancsi, hogy kórházba kerülhetek e, hogy ne kelljen itthon lennem, mert mar nem birom....es jo lenne egy kicsit eszmeletlenul bent fekudni
2016. jún. 25. 13:34
 4/4 anonim válasza:
Ki tudja. Nem tunik nagy alkohol mennyisegnek, de mondom ki tudja. Valoszinu az is, hogy nem kelsz majd fel, de az is, hogy beteg leszel.
2016. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!