Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tesom telojat az en nevemre...

Tesom telojat az en nevemre rendeltuk namindegy ha pont akkor hozzak mikor senki sincs itthon es nem veszuk at mi fog tortenni?

Figyelt kérdés
am ez akkora hulyeseg h legalabb nagyjabol se tudjak megmondani mikor jon az a szar, nekem is van dolgom tesomnak is nem fog senki egy hetig itthon maradni minden aldott nap 24 oran keresztul hatha jon az a car:D

2016. máj. 29. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem átveheti azt bárki a családból.
2016. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 |Orfeusz| ***** válasza:
Át lehet venni a szomszédnak is, csak alá kell írnia, hogy átvette. Beszéljétek vele meg, és írjatok egy papírt a postaládára, hogy távollétetekben a szomszéd veszi át. Vagy írhattok egy meghatalmazást is, a posta oldaláról lehet nyomtatni sablont.
2016. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Többször is megpróbálják majd kézbesíteni. Ha egyszer sem veszi át senki, akkor visszaküldik a feladónak.

A futár egyébként szokott hívni, mielőtt kiviszi a csomagot, feltéve ha megadtatok valamilyen számot.

2016. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó jól mondja, egy normális futár fel fog hívni előtte, hogy van-e otthon valaki, engem legalábbis mindig így értesítettek.
2016. máj. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!