Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire kell figyelni első...

Mire kell figyelni első borotválkozásnál (lábon)? Megerősödik tőle a szőr?

Figyelt kérdés

Csütörtökön lesz az évzáró, ahová szoknyába kell menni, de nekem nagyon szőrös a lábam. Nem merem megkérdezni anyát arról, hogy le szedhetném-e a lábamról a szőrt gyantával. Van borotvám(hónaljra), ezért úgy döntöttem, hogy szerda este leszedem. Mire kell figyelni első borotválkozásnál? Nagyon meg fog tőle erősödni a szőr? Bizonyára anyának fel fog tűnni. Mit mondjak ha rákérdez?

13/L



2016. jún. 25. 14:28
1 2
 11/19 anonim válasza:
Szia. Semmivel se kend be. Én mikor először próbáltam ki a borotvát, utánna bevettem testápolóval és csípte. Hagyd ki ezt a részt!
2016. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Tegnap este leborotváltam, de csak a térdemtől lefelé. Nagyon sima lett! Így sokkal jobban érzem magam a bőrömben! Nagyon tetszik! Ma direkt rövidnadrágot vettem fel, hogy anya lássa. Láttam, hogy észrevette, mert elidőzött rajta a tekintete, de sajnos nem szólt semmit. :(
2016. jún. 29. 21:55
 13/19 anonim ***** válasza:
Kislány, mit szóljon??? vagy mit vársz mégis? A magánügyed.
2016. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Szólhatsz neki ha szeretnél, de én úgy csinálnám hogy legyantáznám és megmutatnám neki hogy anya nézd milyen szépen legyantáztam a lábam..nem is fájt és sokkal jobban érzem így magam mint szőrösen.. Ha mosolyogsz szerintem ő is mosolyogni fog :)
2016. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
A borotvával leszeded a bőröd egy rétegét is akármilyen jó minőségű is az a borotva. Gyanta!! Sokáig sima lesz a lábad és mikor visszanő a szőr nem fog szúrni sem. Én 10 éve csinálom és láb,hónalj és csak akkor veszem észre h szőrös vagyok ha közelről megnézem, olyan pihés már a szőrszál főleg a hónaljnál. Remélem segítettem :)
2016. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Észre vette hogy nagy lány lettél :)
2016. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. júl. 6. 13:18
 18/19 anonim válasza:

Szia!:)

Tudom picit megkéshettem,de szerinem nyugodtan szedd le.Ez nem egy piercing vagy egy tetkó,hanem csak SZŐR.Semmi jelentősége konkrétan nincs,tehát kárt nem okozol magadban sem másban,:)

Amugy meg hagyd el ezt a "megerősödik a szőr".

1.Ez tévhit,csak ami eddig a töve volt az lesz most a teteje.:D

2.Innentől úgy is rendszeresen fogok borotválni,akkor meg kit érdekel hogy erősödik?:D

13/L ;)

2016. aug. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, de szerencsére már megoldódott a "probléma". :)
2016. aug. 1. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!