Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek tetszene egy ilyen könyv?

Nektek tetszene egy ilyen könyv?

Figyelt kérdés
Egy suliról szólna, de nem úgy, mint a SZJG, hogy nincsen benne említve se a sex, mert valjuk be ha még nem is csináljuk fiatalkorban akkor is gyakran előjönn. Szóval a saját életemből merítenék

2016. jún. 26. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem őszintén szólva nem érdekelne, hacsak nem lenne olyan lehengerlő a történet és a mondanivaló. De egy átlag tinédzseréletről szóló könyvvel engem már ki lehet kergetni a világból. Ez viszont csupán az én véleményem. Ha valami csoda folytán elég jól írod meg ahhoz, hogy legyen rá kereslet, talán még ki is tudod adni. Kevés rá az esély, de sosem lehetetlen.
2016. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy suliban, sokminden történhet...kicsit bővebben, és részleted ha van.

Akkor el tudnánk dönteni hogy tetszik -e.

2016. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyetértek a 2. válaszolóval..Ha kicsit többet írnál,hogy pl mik lennének benn,tudnánk neked segíteni.Egyépként akkor jó egy regény ha van benne hirteles,izgalmas fordulat,stb... :D
2016. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!