Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszene az embereknek a...

Hogy tetszene az embereknek a könyvem?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit, nyugodjatok meg nem hirdetni akarom a blogomat ( na jó talán egy kicsit :D). Elkezdtem egy könyvet írni aminek a részeit folyamatosan töltöm fel a blogomra ha készen vannak. Azért hoztam létre ezt a blogot, mert nagyon megszerettem az írást és szerettem volna, hogy minél több ember megismerje a könyvemet. Valamint a vessző vagy egyéb hibáimról is tájékoztassanak vagy arról, hogy szerintük mit kéne átírnom. Természetesen nem az emberek véleménye alapján fogom írni a könyvem csak érdekel mit gondolnak róla. Akinek esetleg van kedve és érdekelné a könyvem az írjon privibe és küldöm a linket :D.

A könyvem tartalma: A könyv főhőse egy 17 éves fiú Damien (akinek azért ez a neve, mert pont az Ómen című filmet néztem, amikor a nevén gondolkoztam :D) aki az iskolában ülve egyszer katonai támadás áldozata lesz és ő, az öccse, a legjobb haverja, az öccse barátnője, és még egy tanár sikeresen el tudnak rejtőzni egy titkos szobában. Később megtudják, hogy nem csak az ő városukban történt hasonló esemény. A helyszín amúgy a Nyugat-Virginiai Petersburg lenne. Ezenkívül kétségbeesetten kutatnak más túlélők után a világ minden pontján amíg rá nem találnak egy nagyobb csoportra, Az első könyvemben nagyjából azt mutatnám be, hogyan jutnak el a többi túlélőhöz miközben a katonák is átfésülik a környéket, hogy megöljék akik még életben vannak.



2016. jan. 8. 14:11
 1/9 anonim válasza:
49%
Szerintem nagyon jó a története :) légyszíves küldd el a linket. :) te hány éves vagy? és hány könyved van? :)
2016. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsit klisésen hangzik (részben talán az amerikai helyszín miatt), de ha jól vannak megírva azok a jelenetek, amikor pl. a menedékbe bezárva hallják a kinti lövöldözést meg hasonlók, akkor szerintem nagyon izgalmas sztori lehet belőle. Ez a rövid szinopszis nekem kicsit zavaros volt: egyszer azt írod, Damien a támadás áldozatául esik, aztán azt, hogy sikerül elrejtőznie a többiekkel. Akárhogy is, sok sikert kívánok hozzá! :)
2016. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem teszik, szerintem jó ötlet! Elküldenéd a linket?
2016. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy hogy tetszene azt nem tudom, az majd akkor derül ki, ha elolvassák! :-)

Egyébként nekem van néhány problém a sztori leírásával, mégpedig az, hogy rövid alig derül ki valami, szerintem egy ilyen történet komoly világépítést igényel. Ráadásul van itt problémám ezzel-azzal már ebben a rövid részben. Például katonai támadás áldozata lesz, egy iskolást miért érne bármilyen célzott katonai támadás? Meg például ki támadott és miért? A valóságban a katonai támadásnak katonai céljai vannak nem tömegmészárlás az elfoglalt területen!

Ez az egész megölnek mindenkit és csak egy kis csoport marad sokkal inkább egy idegen invázióra és nem egy katonai támadásra utalna, egy világhódító idegen hadseregnek lehet célja a civil lakosság eliminálása, de egy földi nemzetnek aligha.

Tehát én a helyedben ezt a kvázi poszt-apokaliptikus világot valami mással magyaráznám és nem azzal, hogy katonai támadás történt.

2016. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia, ha gondolod küld el a linket, ismerek egy lányt, blogger, és sokan küldik hozzá a "művüket" véleménykérésre. Nem fogja vissza magát, elég kemény kritikus, de ha gondolod, és kíváncsi vagy a véleményére, küld el a linket, és átadom neki :)
2016. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egy linket én is kérnék, ígéretesen hangzik.
2016. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Engem is érdekelne a dolog, ha gondolod, küldd el nekem is.
2016. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kötözködni szeretnék, a felvázolt történet tetszik, csak egy, a névvel kapcsolatos észrevételem van: ismered Jennifer L. Armentrout könyvét, az Obszidiánt? Az is Nyugat-Virginiában, Petersburgben játszódik, és ott a hőst Daemonnek hívják, ami majdnem Damien. Nem bántásból, csak egy észrevétel!! :)
2016. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia ez egy régebbi bejegyzésem. igen ismerem és már szóltak és már megváltoztatta a helyszínt.
2016. jan. 22. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!