Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Navon N9-es mini hangszóróm...

Kis Petra21 kérdése:

Navon N9-es mini hangszóróm van. Töltéssel van probléma?

Figyelt kérdés
A papírra rá van írva hogy 3 óráig kell tölteni, pár másodperc múlva egy kis fénnyel, sajnos a fény sem jelent meg és fel sem töltött nem tudjuk mi baja lehet, pedig minden ellenőrizve lett! Ha bekapcsoljuk miközben "töltene" akkor fura hangot ad ki! mitől lehet ez? Mit csinálunk rosszul?
2016. jún. 27. 16:55
 1/5 anonim válasza:

Hát nem tudom mi lehet nálad a baj, én csak simán bedugom a hozzá adott miniUSB kábelt és a másik felét a töltőmbe dugom és feltölt.

Nekem az a bajom hogy az FM rádió csak zúg és néha hallani intertferenciát..., de semmilyen rádió nem jön rajta?

Nálad a rádió jó?

2016. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Időközbe rájöttem mi volt a hiba az FM rádióval és most már minden oké.
2016. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem is "búg" a rádiónál. csatornáknak kellene bejönnie?
2016. okt. 21. 14:59
 4/5 méhész kitti válasza:
És mi volt a rádióval a hiba mert nekem még most sem jött be
2016. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Orias01 válasza:
FM rádió hangolás: Nyomd hosszan pillanatállj/telefon emblémájú gombot. Ekkor a készülék automatikus keresést végez. Amint ezzel végzett, a behangolt adók között a '+' és '-' gombok rövid ideig tartó megnyomásával tud váltani.
2017. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!