Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy a legtöbb...

Kíváncsi ember kérdése:

Azt hallottam, hogy a legtöbb energiaital olyan anyagot is tartalmaz, amely hosszú távon olyan állapotot idéz elő, hogy nem tudja az ember, hogy mit csinál, még ha akarja, akkor sem, ezen kívül depressziót is okoz. Mi lehet ez az anyag?

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 10:04
 1/2 anonim válasza:
28%

Az energiaitalban van anfetamin és/vagy szpid és ezek a szerek(amelyek egyébként a kábszerekben is megtalálhatók) olyan állapotot idéznek elő mint az adrenalin termelődése. Na most az adrenalinnak van egy olyan cuki tulajdonsága hogy mozgósítani tudja a szervezet rejtett tartalékait ezért az kimerül és ugye ez történik energiaital fogyasztásakor is.

Ezt tudom de hogy az öntudatlan állapothoz mi vezet arról fogalmam sincs.

U.i.: ha valaki jobban tudja csak írja le hogy szarul írtam és ne degradáljon le. Köszi

2016. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PresidentEvil ***** válasza:
Kötve hiszem, hogy az energiaitalokban amfetamin vagy bármi más cucc lenne, inkább csak koffein meg egyéb lightos dolgok, kábítószernek minősülő anyagokat nem szoktak élelmiszerbe tenni. Ha az ajánlott mennyiség többszörösét iszod meg, akkor káros, de hát csapvízből is tudsz annyit inni, hogy belehalj. Volt kollégám napi 5-6 dobozzal ivott meg, még este is pezsgett, mint aranyhal a királyvízben, de a vérnyomása az egekben volt és állandóan fájt a feje, a gyógyszert pedig Red Bullal vette be.
2016. jún. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!