Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zymetria: nézők klubbja, mi...

Zymetria: nézők klubbja, mi is ez? átverés vagy nem?

Figyelt kérdés

Kaptam egy emailt, egy bizsonyos zymetriától.

[link]

A lényeg az hogy felméréseket végeznek hogy ki hogyan néz tv-t, sorozat vélemények stb. A poén ott kezdődik hogy kérdőíveket kell kitöltögetni és ha elég aktív vagy, pénzt is kapsz, ha van paypal-od. Elég kamu szagú az egész és nem merem megcsinálni, főleg hogy regisztrációnál a mobiltelefonszám megadása kötelező. Amit ugye nem szeretnék megadni mert azért csak a privát mobilom. + kitudja mit vonnak majd le róla.



2016. jún. 28. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Igy van, szerintem is. Nem kell megadni ilyen helyeken a mobilszámodat, hogy aztán mindenféle ügynökök zaklassanak.
2016. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hatalmas kamus,átverős a cég! Volt egy kutatása az Ádám keresi Évát,8.000 Ft-ot ígértek aki részt vesz a kutatásban 1 hétig. A kutatásnak 07 hónap elején vége lett. A mai napig egy érintett sem kapta meg a jutalmat amit ígértek! Össze-vissza hazudozik a cég,hogy majd ekkor meg akkor fizetnek. Hatalmas ívben kerülje el mindenki! Átverős,kihasználós a cég!!
2016. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A második kommentelőnek üzenem hogy azóta már regisztráltam magam és az oldal nem kamu és a paypal-omra 250 pntól elkűldték a pént amit ígértek.
2016. aug. 27. 11:23
 4/4 anonim válasza:
Nyugodtan be lehet regisztrálni, nem fog senki hivogatni, és fizetnek is.Az igaz, hogy milliomos nem leszel.
2016. dec. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!