Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék író lenni! Nagyon...

Szeretnék író lenni! Nagyon sok verset/történetet írok valakinek küldhetek itt? És őszinte véleményt szeretnék (14 éves leszek! )

Figyelt kérdés
2016. jún. 30. 10:49
 1/7 anonim válasza:
Dicséretes az amire válalkozol föleg a mai világban ahol az okostelefonok nelkül a tinik már az ajtokilincset sem találják meg! Engem érdekelne mire vagy képes!
2016. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Jó, de miről alkossunk véleményt? Az, hogy író szeretnél lenni, nagyon szép törekvés. sok sikert hozzá. De mi egyebet írjunk? (A helyesírásra figyelhetnél jobban!)
2016. jún. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2: Hol látsz te itt helyesírási hibát? Ja, hogy betanultad, hogy ezt mindenhova odaírd? Akkor húzzál már el egy másik kérdéshez, ne itt rontsd a levegőt!
2016. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem jöhet
2016. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves harmadik!


Nem segédmunkás szeretne lenni négy általános után, hanem író. Leírom neked a kérdését hiba nélkül. Vesd össze a kettőt!


Csak hibajavítás:

Szeretnék író lenni. Nagyon sok verset/történetet írok. Valakinek küldhetek itt? Őszinte vélemény szeretnék (14 éves leszek).


Stiláris javítás után:

Író szeretnék lenni. Nagyon sok verset és történetet írtam már. Küldhetek belőle nektek néhányat üzenetben? Őszinte véleményt szeretnék kapni tőletek! Most leszek 14 éves.


(Kiadói korrektor vagyok, nem tapló.)

2016. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
5: ennek itt most annyira nincs jelentősége. Ez egy internetes oldal, nem egy szakdolgozat. Nem kell jókai körmondatokban, meg hasonlókban írni. Amúgy meg ha tudnád hány olyan könyv van, amiben úgy vannak a mondatok összeszerkesztve, hogy az ember azt hiszi, hogy egy óvodás írta...
2016. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne:)
2016. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!