Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak meghalok úgy...

Mit csináljak meghalok úgy kell pisilnem?

Figyelt kérdés
szóval beszállt egy hatalmas darázs a fürdőszobába én meg gyorsan rácsuktam az ajtót...és most meg pisilnem kell és már kb 2 órája tartogatom...ez egyre rosszabb...jah és allergiás vagyok a darázscsípésre...nincs itthon senki...mit tegyek??? köszi előre is a (GYORS) válaszokat 15/L meghaloook :'(

2016. jún. 30. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hozd ki a wc kagylót a fürdőszobából.
2016. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kertes házban laktok, akkor intézd el a dolgod valahol az udvaron.
2016. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
panelházban lakom, a legmagasabb szinten, és olyan az elrendezése a lakásnak hogy még kimenni se tudok anélkül a szobámból, hogy ne kelljen bemennem a fürdőszobába...szóval most kb "csapdába estem"...nyitva az ablak, szóval csak abban reménykedhetek hogy kirepül (ami még sajna nem történt meg) és kínomban írogatok ide... :/
2016. jún. 30. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Végszükség esetére nincs valami pohár a szobádban?
2016. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom már elintézted valahogy, de ha én a helyedben lettem volna, csak felkaptam volna valami takarót, beburkolóztan volna és úgy bementem volna a wcre. :)
2016. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megoldottam...azaz megoldottuk :DD hazajött a tesóm és együtt lecsaptuk(csak a függönyt szakítottuk le :DD, de vhogy megjavítottuk)azért köszi a tippeket :)) az első válaszolónak meg üzenem hogy nagyon szellemes :P :DD
2016. jún. 30. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!