Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig arra gondolok, hogy egyszer meghalok?

Figyelt kérdés

Már egy ideje folyton erre gondolom ha jól érzem magam bárhol bármi akkor eszembe jut,hogy mi értelme van ennek ha egyszer meghalok..Meg mikor nézem a híradót a szívem szakad meg,hogy egy hét éves kislányt gázoltak el most komolyan az miért érdemelte meg valamin4 a sok gyilkosság megnézel egs horror filmet két másodperc alatt vége egy ember életének és mintha nem is létezett volna..Na mindegy is a korom bármi

Szerintetek mit tegyek,hogy tudjam élvezni az életet?


2015. okt. 29. 19:58
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Remélem tudok segíteni! :)

Én még csak 11 éves vagyok, de már átéltem ezt amit most te, de pár hét múlva elmúlt! Neked is el fog.


A halál szörnyű dolog, én 11 évem alatt elveszítettem az édesapám, a nagymamám,és még pár nem olyan közeli rokonomat akit nagyon szerettem.


Ha van családod, gondolj arra hogy miattuk élsz, és ők az életed értelme! Ne gondolj a halálra! Tudom, ez nehéz! De az ember örökké él, amíg emlékeznek rá! Én tudom hogy egyszer az apukámmal fogok élni, mert ő nem halt meg itt él a szívemben. Érezd jól magad, és ne félj a haláltól! Ha gondolsz is rá, ne félj tőle!

A horror filmekben tényleg úgy van hogy egyik pillanatban van valaki a másikban meg nincs. Ez borzasztó. A híradóban meg a hétéves kislány története is szörnyű, de én biztos vagyok benne, hogy ő tovább él.


Azért gondolsz mindig arra hogy meghalsz, mert mindenhol a halálról hallasz. Zárd ki a környezetedből a horrorfilmeket, a híradót, és bármilyen forrást amiből ezt hallod, vagy látod. Ki fog menni a fejedből.


Élvezd az életet amíg csak lehet!


Remélem kicsit tudtam segíteni :)

2015. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Részvétem :/

És köszönöm szépena segítséged :)

2015. nov. 17. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!