Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angolul vagy magyarul?

Angolul vagy magyarul?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék kérni aki rendelkezik ilyen ,,wreck this journal" könyvvel. És, hogy angolul vagy magyarul érdemesebb megvenni. Én is szeretnék egyet és tanácstalan vagyok.

2016. júl. 1. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire tudsz jól angolul. De szerintem nincsenek benne bonyolult kifejezések/mondatok, szóval angolul.
2016. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nincs de általában irritál a magyar fordítás ha ismerem az eredetit szóval amikor azon gondolkodtam hogy megszerezzem csakis az angol verzió jött szóba. Annyira nem bonyolult a nyelvezete, ha valamit mégse értesz kiszótárazod és kész. Még tanulsz is vele. Az egyetlen probléma hogy amikor írni kell szarul nézhet ki ha magyarul írsz bele, de nem biztos:D
2016. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!