Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálok élni! Mit tehetnék?

Kisribizli kérdése:

Utálok élni! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok.


Nincs egy barátom sem, bizonyos okok miatt. Itthonról nem mehetek el, bizonyos okok miatt.


Az egész életemet bent a szobában töltöttem, mert nem mehetek sehova, és mára kialakult bennem az a félelem, hogy irritálnak az emberek, és félek a világtól.


Anyukám és apukám nagyon félt, nem mertnek sehova elengedni. Az iskolába félek elmenni, mert tudom, hogy megint piszkálni fognak.


Egyedül vagyok egész nap, anyukám már nem bír annyit talpon lenni bizonyos okok miatt, ezért pihentetni kell sűrűn a térdét.

Apukám egész nap nincs itthon.

Barátaim sincsenek.


Félek mindenkitől, és megvan rá az oka.

Már próbáltam nem félni, de nem sikerült.

Mindig el kell szaladnom az emberek elől, és ezért furának tartanak. De ha tudnák, mit éltem át, nem mondana rám senki egy rossz szót sem!


Mit tegyek ez ellen? Anyukámék nem tudják, nem is szeretném ha megtudnák, mert pszichológushoz küldenének.

Segítsetek kérlek!

Köszönöm!


13/L



2016. júl. 1. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Egészségügyi zavarok vannak a háttérben? Törj ki ismerkedj kezdj el sportolni követni azt ami tetszik . Érthető a pánikod . Ezen nem a klinika ami segít .
2016. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RolixHun válasza:
Le kell győznöd a félelmedet, és találj egy barátnőt aki nem bunkó. Mást nagyon nem tudok ajánlani. Sok sikert!
2016. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát a környéken nincs sok gyerek akivel ismerkedhetek.

Ez úgymond egy "kihalt falu".

Gondolkoztam én is a sporton, de az a baj nincs rá lehetőségem.

És ettől félek most nagyon.

Most lesz a névnapom, és nem szeretnék csalódni megint, mert tavaly se köszöntött fel senki.

De köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 1. 20:01
 4/4 RolixHun válasza:
Kérj XBOX One-t és játszhatunk xd pl.
2016. júl. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!