Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utálok egyedül vásárolni....

Utálok egyedül vásárolni. Szinte sosem szoktam, mert ugy érzem mindenki azt nézi h mit veszek, meg hülyének néz. Mit tehetnék? Miért van ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Off:

Ezzel én is így vagyok :( Menjünk együtt vásárolni ^^

2010. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Ezzel én is ugyanígy vagyok. Ilyenkor a barátaimat el szoktam magammal rángatni:)
2010. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Én is így vagyok vele. :D

De nekem muszáj egyedül is menni, az azért sokat segített, így már kevésbé olyan erős az érzés.

Próbáld ki, nem könnyű, én is féltem, pikk-pakk megvettem mindent, nadrág, felső, meg élelmiszer, ha olyan helyre mentem, ma már nem sietem el annyira, jobban bírom.

2010. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De jó, hogy nem vagyok egyedül, azt hittem mindenki lehurrog majd, hogy milyen hülye vagyok... pedig tényleg így van, kell, hogy valaki ott legyen velem, mert egyedül nem jó, olyan minta az eladó is meg mindenki azt nézné, hogy én mit veszek, meg h az nem is nekem való amit veszek /pl Jaj minek veszi ezt a jó felsőt ez a csaj, biztos szarul áll neki, így is ugy is ronda... / és hasonlók. :S
2010. jan. 24. 17:27
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
viccen kívül ha ilyen érzéseid vnanak kezeltesd magad.mindeki magasról sz*rja le hogy mit vesz a másik,meg mit néz..kit érdekel?
2010. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Én meg csak egyedül szeretek, mert ha valaki velem van, akkor vagy rábeszél olyan ruhákra, amik nem is igazán kellenek, illetve tetszenek, vagy hamar ráun a dologra, látom rajta, hogy menne már haza, és így én kapkodom el a dolgot. Ennek következménye az, hogy pár nap múlva mehetek újra vásárolni.
2010. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fordítva vagyok, csak egyedül bírok vásárolni.:D De vidd magaddal a barátnőidet, pasidat, vagy tesódat ha másokkal szeretsz csak.
2010. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok. Én mondjuk nem ruhákat veszek, hanem drogériába járok főleg.

Gyakran ha egyedül megyek rossz terméket veszek meg vagy inkább otthagyom az egészet és kijövök.

A biztonsági őr állandóan a nyakamba van, pedig én nem is nézek ki olyannak, mégis engem követ állandóan.


Meg csak jó valakit megkérdezni, hogy szerinte mégis melyik szín állna jobban a rúzsból vagy mittudomén :D


De ami a leginkább kikészít: Ugye ha vennék egy sampont vagy arcradírt vagy bármit csak el kell előtte olvasnom, hogy tudjam melyik a nekem való. De ha egyedül vagyok idegesít, hogy mindenki engem néz mikor megyek már, lopni akarok vagy mit, meddig nézem még stb. És egyszerűen nem tudok arra koncentrálni és bedobom a kosárba vagy visszateszem. Tiszta hülye vagyok... Anyámat szoktam elrángatni magammal, akkor ő addig nézelődik és áll mellettem én meg elolvasom a tubus hátulján a szöveget.

Ruhát venni még rosszabb, meg se tudom kérdezni, hogy hogy áll.

Ráadásul micsoda égés amikor olyat veszek le amit már akkor tudom, hogy kicsi lesz amikor beviszem a fülkébe. De gondolom hátha fogytam, dehát nem... és az eladók olyan pofákat tudnak vágni...

Teljesen megsemmisülve érzem magam a boltokban.

De élelmiszert is utálok venni, bár még az a legegyszerűbb szerintem. De ott is gáz, mert én válogatok, nézelődök.


De mással se jobb menni, mert akkor meg egész nap azt hallgatom, hogy siessünk már. Persze ha neki kell valami akkor fél órán keresztül álljak csendben amíg ő próbál dönteni... Én se szeretek hosszasan vásárolni, de azért ha már egy napot rászánunk csak töltsünk már el egy 20 percet egy üzletben...

2010. jan. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: Kezeltetni??? Szerintem ez nem betegség. Legalábbis engem tényleg néznek.

Eleinte én is azt hittem, hogy csak azt érzem. De aztán direkt odanéztem fél szemmel és az eladótól kezdve mindenki engem bámult folyamatosan.

2010. jan. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%

Társfüggőség vagy kodependencia

Szerintem erről van szó: [link]

2012. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!