Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Utálok egész álló nap a...

Utálok egész álló nap a hajammal foglalkozn, mit tehetnék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kb három hónapja levágattam rövidre a hajam, olyanra, mint amilyen Twiggy-nek volt fiatal korában ( [link] ), de az enyém hajmosás után úgy néz ki, mint valami oroszlánsörény. Természetesen tisztában voltam a vágás előtt, hogy az én hajam kicsit hullámos és nem teljesen lesz ilyen, de azért reménykedtem, hogy többé nem kell annyit pepecselnem vele, mint még amikor hosszú volt. Most így három hónap után már képzelhetitek mennyire elegem van a mindennapos beszárításból és vasalgatásból. Nem tudtok esetleg valami egyenesítő habot ajánlani vagy valamit? Nem szeretném örökre tönkretenni a hajam:(

2015. aug. 5. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A hajkiegyenesítő krémek/habok jók egy darabig, de nem fogják a következő mosásig tükörsimán tartani a hajad, sajnos, túlzásba pedig nem kellene vinni a kenegetését. Azért próbálkozz meg egy jobb márkájúval! Drágább, de a hatása is jobb:)
2015. aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a rövid haj átka. Sokan hiszik, hogy azzal nem kell foglalkozni, de pont a rövid haj az, amit minden reggel be kell állítani.
2015. aug. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Próbáltad már este befonni a hajad elalvás előtt?:) Nekem az is sokat segít, hogy ne aludjam el nagyon
2015. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó! Elolvastad a kérdést??? Rövid hajról van szó...
2015. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Azt is lehet fonni, nagyon sok ilyen rövid hajú ismerősöm szokta fonni.. :D
2015. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!