Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fociznom kéne, vagy kézilabdáz...

Fociznom kéne, vagy kézilabdáznom? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni sportolni,ez a két sport tetszik.Viszont a foci inkább fiú sport,a kézilabda lány.Mindkettő nagyon tetszik,a foci talán kicsit jobban..Melyiket lenne érdemesebb elkezdeni?(amatőr)Köszönöm a válaszotokat! :) 14/L

2016. júl. 1. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal a sportoknak nincsen neme (a "futball" és a "kézilabda" egyaránt absztrakt fogalmak, nincsen se nemiszervük, se hormonjaik, se külső nemi jegyeik - majd tanuljátok bioszon esetleg), és csináld azt, amelyiket jobban szeretnéd.
2016. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kézilabda izgalmasabb szerintem.

De azt válaszd, amelyiket szeretnéd.

Lehetőleg ne a menőség alapján, mert akkor meg fogod unni. :D

2016. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én igazából kézizek és nagyon szeretem ezt a sportot, sőt! De nagyon fontos az hogy a csapat ahova kerülsz támogasson. Igazából a fociban nincs tapasztalatom, ugyhogy szerintem ki kellene próbálnod mindkettőt. Elmehetnél például néhány kéziedzésre meg fociedzésre is, és utána talán könnyebben fogod eldönteni.
2016. júl. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.valaszoló hahaha :DDD

Köszönöm a válaszokat,majd valahogy csak eldöntöm :D

2016. júl. 2. 08:09
 5/5 anonim válasza:
a legjobb tanácsadód ott van benned ott van a bordáid közt ott van biz amíg élsz a szíved! akkor mi a francnak írsz gyakorikerdesek.hu-n hogy választ kapj? már te magad megadtad a leírásban hogy a foci jobban tetszik!!!
2016. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!