Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék most forintról...

Hogy tudnék most forintról euróra váltani sokkal erősebb forintárfolyamon?

Figyelt kérdés
Külföldre szeretnék költözni,de most olyan rossz a forintárfolyama az euroval szemben,hogy nem lesz elég pénzem.2 hónap kaució+pár hónap megélhetési költség stb.sok kiadás.

2016. júl. 2. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, hogy megérted-e teljesen, hogy hogyan is működik a valuták közti váltás...

Ez nem igazán olyan, mint a narancslé ára a különböző boltokban.

2016. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
A dolog marha egyszerű: beülsz az időgépedbe, elugrasz egy olyan korba, ahol jobb a forintárfolyam, váltasz, visszajössz.
2016. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezek a válaszok nem hasznosak,más ötlet?
2016. júl. 2. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbáld valahogy a tőzsdét befolyásolni, hogy essen az euró árfolyama.


Esetleg keress egy idiótát, akinek sok pénze van euróban és hajlandó a két szép szemedért féláron forintra váltani.


Egyéb hülye kérdés?

2016. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

' ezek a válaszok nem hasznosak'

Mondja, de fingja sincs, hogy mi az az árfolyam...


NEM úgy működik a dolog, hogy a marikanéninél 200-ért kapsz ejrót a teszkóban meg 350-ért.

Ez egységes, mindenhol ugyan annyi van.


Maximum ha aluljáróban váltatsz, vagy egy pályaudvaron akkor van eltérés, mert ott több/kevesebb váltás díjat is rászámolnak.

2016. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kénytelen leszel megvárni, amíg erősödik a forint, túl nagy különbségek nincsenek az árfolyamban a különböző bankoknál, pénzváltóknál.


Most megnéztem, 322 forint körül van egy euró alsó hangon, de még 10 forintnyi ingadozás se nagyon van sehol ehhez képest és szerintem egy jó darabig nem is nagyon lesz 300 forint közelében sem.

2016. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok,hogy nem lesz 300 közelében sem még jó ideig,ez a gond.
2016. júl. 2. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!