Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitseg kellene, veletek...

Segitseg kellene, veletek tortent mar hasonlo?

Figyelt kérdés

Jó estét! A nevem Szigfrid. Meg kell osszak veletek egy dolgot, amelyet már nem bírok magamban tartani. A múlt héten szemtanúja lettem egy nagyon furcsa tettnek, de ne szaladjunk ennyire előre, kezdjük a legelejétől. Megkaptam az új Androidos telefonomat a 32. születésnapomra. Felmentem a Market-re és letöltöttem egy játékot, melynek neve: Furit ninja. Nagyon megkedveltem és a vélemények között felfedeztem, hogy létezik egy baráti társaság, mely szintén hatalmas rajongója eme remek játéknak. Megbeszéltünk egy időpontot és egy helyet ahol találkozhatnánk. Eljött a napja, egy számítástechnikai boltban gyűltünk össze. A vezetőnk egy sármos úriember volt. Furcsa mosoly volt az arcán, de nem érdekelt, hisz csak a játékra gondoltam. Ekkor megszólalt ez a férfi, hogy ki kell mennie wc-re. Ezek után hatalmas füst vett körül minket és elájultam. Mikor magamhoz tértem azt láttam, hogy rajtam kívül 4 ember van felkötözve egy nagy rúdra és a heregolyóink egy jól ismert USB-kábellel voltak elszorítva és majd kicsattantak a zacskókból.

Gonosz kacaj tetézte félelmünket e hideg, csípős éjszakán és hatalmas fémes hang rémített meg mindenkit. A vezető egy hatalmas szamurájkardot húzott elő egy érdes, munkásövből kialakított tokból, majd így szólt:

- Ti! Fruit Ninja fanok! Egész nap játszottatok, rekordokat döntöttetek, nem volt életetek! Most megmutatom nektek mi is az igazi Fruit Ninja. Ekkor az összes heregolyót egy csapással levágta és ordította:

- FÁJV KOMBÓ FÁJV KOMBÓÓ JEEE!!!!!!! HÁJJ SZKÓRR!!! ÁJEM DÖ KING OF DÖ VÖRLD BÉJBII!!

Ezek után sokkos állapotba kerültünk, majd ismét elájultunk. Mikor észhez tértünk, egy nagy asztal volt előttünk, rajta 5 tányér, az étel pedig töltött káposzta volt [legalábbis ekkor még azt hittük]. Mindenki jóízűen habzsolta, de furcsa volt, hogy mindenkinek csak 2 gombóc jutott, ekkor jöttünk rá a szörnyű gaztettre! A saját golyóinkat ettük meg!!!!! Hatalmas hányások közepette elégedett vigyorral az arcán maszturbált a tányérunkba a vezér, de szerencsére ezek után szabadon eresztett minket, és azt mondta:

- El lehet ezen gondolkozni, mi ebből a tanulság!!!


Ez az én történetem, tanuljatok a hibámból és kerüljétek az ilyen szektákat!

Üvd: Szigfrid



2016. júl. 3. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem történt. Talán,mert nem herbálozok. :)
2016. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!