Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez a tortenetem van olyan...

Ez a tortenetem van olyan akivel hasonlo tortent?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es szeptemberre voltam kiirva de a 24.hetben beindult a szules. Szoval majusban beindult hajnalban a szules egyik korhazbol vittek at a masikba. Probaltak visszaforditani a szulest de sikertelenul. Vegul 8 ora sszenvedes utan kozoltek a baba elfordult ezert jon a csaszar. A babamat bem tudtak megmenteni. Azota kivagyok teljesen mar 2 honapos lenne a kisfiam meg csak latni se lathattam borzalmas senkinek nem kivanom ezt az erzest. Nem erzem magam jol nincs nap hogy ne jutna eszembe. Segitsegre van szuksegem mert beleorulok. Ideges vagyok minden bosszant. A legaprobb dolgokon is sirnek.. :( (szeptemberre voltam )

2014. nov. 7. 20:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :(( Beszélj egy pszichológussal! Az idő múlásával egy picit könnyebb lesz, de elfelejteni nem fogod.
2014. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnálom, részvétem. Esetleg egy pszihológust keress fel. Én nekem ugYAn csak pár hetesen volt vetélésem, de nekem is mindennap eszembe jut :( Ha beszélgetni szeretnél írj bátran!


23n

2014. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
6%
Pszichológus segíthet. Valószínű beteg volt a baba, lehet az is csoda, hogy eddig megmaradt, úgyhogy jobb ez így neki és neked is.
2014. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
70%

Ez szornyu,oszinte reszvetem! :(

A szivem szakad meg amikor ilyen tortenetet olvasok.

Probalj pszichologushoz menni,o biztos tud segiteni...

2014. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
57%
16 éves vagy. 15 évesen, testileg-lelkileg fejletlenül, kislányként estél teherbe.
2014. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Kedves utolso!! Az orvost egybol megkerdeztem mikor teherbe estem hogy a korom nem lesz gond a terhessegnel?! Mire azt valaszolta,hogy ha fejletlen lennek akkor az a baba megsem tapadt volna vagy ha megis az csak 2-3 hetig tartott volna. Es,hogy koromhoz kepest fejlett vagyok.
2014. nov. 7. 21:36
 7/37 A kérdező kommentje:
Minden alkalommal mikor kellett elmentem a vizsgalatokra,sot maganorvosnal is voltak a babam teljesen egesszeges volt allitolag. Mikor teherbe estem volt egy gyerek aki feltekeny volt es szerelmes belem es mivel nem kotottem az orrara hogy van baratom meg mindig es nem szakitottunk mert mikor megtudta eloszor mindennek elhordott engem a paromnak hogy csak "ove" legyek azt hitte ha nem lesz baratom a szerelmem is elmulik es majd vele leszek. Volt egy baratom aki mindent tudott rolam es en megbiztam benne more ez a gyerwk megfenyegette es ezert mindent elmondott neki szoval mikor hazamentem akkor utana mentem le a haziorvosomhoz es tudta hogy odamegyek meet feltorte a facem es odajott es megtepett ugy hogy a gyerek a hasamban volt ezen kivul mikor ezzel a gyerekkel kizarolag csak baratkoztam miutan belem esett mindig megtepett,mert hogy valami nem tetszett amit csinaltam sot a vegen mar a csaladommal fenyegetett engem ha nem talalkozom vele akkor verfurdot rendez stb. Szoval ezt egy picit nagyon reszletesen leirtam de muszaj volt..
2014. nov. 7. 21:46
 8/37 anonim ***** válasza:
86%

Az utolsó bejegyzésed egy nagy kotyvasz, egy szót sem értek belőle. Ja, de bocs, egy szót: megtépett. Szval sajnálom, ami a babáddal történt, de neked nem kellett volna gyerekfejjel, kislánytesttel teherbe esned. Egyébként ne haragudj, hogy megkérdezem: a kisebbséghez tartozol? Mert én nem szoktam a more kifejezést használni. Max. ha angolul beszélek, de akkor más a kiejtés és a.jelentés is.

Szval ráérsz még babázni. Még nagyon gyerek vagy.

2014. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Szia.ja egy picit osszevissza irtam le kozben anya beszelt hozzam es nem figyeltem. Az mire akar lenni es nem vagyok cigany ha erre celzol. 3 x voltam a nyaron szoliban mert fal feher voltam es utana neztem ki ugy mint egy barnabb boru ember.
2014. nov. 8. 00:09
 10/37 A kérdező kommentje:
Figyelj azert mert nem figyeltem oda es mindent egyszerre akartam leirni ettol nem vagyok "nagyon gyerek". Sokkal,de sokkal erettebb vagyok mint egy velem egykoru sot azok utan hogy miken mentem keresztul amiket te meg a legrosszabb remalmodban se kepzelnel el marhara nem vagyok gyerek lehet hogy eletkorban nem vagyok nagykoru,de attol a felfogasom mar nem olyan mint egy 16 evese,sot.. .
2014. nov. 8. 00:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!