Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lányok szemébe nagyon...

Farkas10 kérdése:

A lányok szemébe nagyon csúnya vagyok, és nem tudom hogy lehetnék helyes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sok lány mindig csúfol hogy "hogy nézel ki?" Meg ilyenek és, nagyon rosszul esik.

Hogy lehetnék helyes?


2016. júl. 5. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt megszüntetni nem tudod, de szépíteni igen. Próbálj ki új hajakat, sportolj, hogy izmos tested legyen, illetve ha kicsit magabiztosabb leszel, mindjárt könnyebben fog menni az ismerkedés.
2016. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát.. 15/F vagyok és a koromhoz képest nagyon szálkás vagyok, a tesitanárom szerint is.
2016. júl. 5. 11:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg az a baj.. hogy a homlokom is nagy. :(
2016. júl. 5. 11:34
 4/8 anonim ***** válasza:
majd rájössz, hogy nemcsak a szépfiúk jönnek be a lányoknak. ugyanannyira fontos a jó szöveg, a kedvesség, és főként legfontosabb az önbizalom!
2016. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is legyél magabiztosabb legalább kinézetre.Én pl magabiztosnak mutatom magam,nagyon nem vagyok pedig az.Szerintem szard le a véleményüket,kétlem hogy azért szólnának meg mert csúnya vagy,inkább csak piszkálni akarnak,lehet tetszel nekik :D

Szerintem fölösleges más miatt megváltozni,légy önmagad ^^

2016. júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

lassan kiértek ebből a "csúfolós" korból - már ki kellett volna. És aki benne maradt ebben az infantilis szemléletben - azokkal nem kell foglalkozni. Több mint 7 milliárd ember él a földön, több mint 3 milliárd nő - bátran kihagyhatóak a hülyék.

Ápolt, rendezett külsőd legyen és meg fogod találni a hozzád való társaságot, és a lányt, akinek pont a magas homlokod tetszik.

svéd gyerekvers:


Siv Widerberg

SZERELEM


Sten-Malténak nagy, vörös és elálló

füle van.

Nekem tetszik

a nagy vörös és elálló

fül.

2016. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D

És meg próbálok egy lányhoz közeledni.. :)

2016. júl. 5. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok sikert ^^

17/L

2016. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!