Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet valaha helyes pasim, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaha helyes pasim, ha a testem nagyon szép, viszont az arcom csúnya?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy magyarul létezik kifejezés a jelenségre, angolul butterface.


A testem miatt így is felfigyelnek rám, de kizárólag alkalmi szex céljából. Így már sikerült lefeküdni helyes pasival, de komoly párkapcsolatra nem tartanak elég jónak...



Mit tehetek ez ellen? Sajnos az a helyzet, hogy kizárólag helyes pasit akarok.


Már arcplasztikában is kezdek gondolkodni.



2016. jún. 25. 14:16
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
30%
Nem biztos,hogy nem tartanak elég jónak.A legtöbb helyes pasi amíg csak lehet,szingli marad és kalandozik.Lehet csak szimplán nem akarnak kapcsolatot...nem lehet,hogy csak te gondolod csúnyának az arcod?
2016. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne. Ezt így látatlanban elég nehéz megmondani.


Képcsere édekel ?

26/F

2016. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet.
2016. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
40%
Örülj, hogy nőnek születtél. Ha csávó lennél örök kényszerű magány várna, így viszont...
2016. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
Amúgy meg,ha valaki annyira felszínes,hogy csak 10/10-es cicababákkal hajlandó járni,akkor biztos arra az emberre lenne szükséged?Szerintem nem,csak egy felszínes kapcsolat lenne az egész.
2016. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
51%

Rákerestem erre a butterface kifejezésre. Háát, az összes barátnőm ilyen volt. Sportos, jó test, de szürke egérke arc. Nekem bejön :)


(ha szemüveges akkor duplán, valami miatt kattanok a szemüveges csajokra :))

2016. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:

#5


Khm. Honnan tudod, hogy a kérdező, nem a 10/10-es srácokra vár? A leírás alapján, pont hogy igen "helyes pasi" (gondolom nem Átlag Ábrahámra gondolt, hanem az ilyen Daario Naharis-félékre)

2016. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
Szívesen lecsekkollak :) Szerintem megfelelek a kritériumodnak is:)
2016. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék milyen arcra mondod te hogy butterface.
2016. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:

6-ossal es 8-as valaszoloval meg ma talalkozz!

Az arcplasztika jol sikerulhet: orrplasztika, kis szajfeltoltes, stb. Nem latlak, igy nem tudom mi tenne szebbe.

N

2016. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!