Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kezdhetném el?

Hogy kezdhetném el?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sokat gondolkodtam azon,hogy készítek ,honlapot vagy hasonlót de nem tudom hogyan kezdhetném el meg nem tudom mi lenne a fő téma. Esetleg valami ötletek ?
2016. júl. 6. 19:43
 1/5 anonim válasza:

Honlap és blogszerkesztőnek használd a bloggert, témának meg azt amit szeretsz,

Pl. Állatok, autok, fiuk/lányok szokásai stb. Legyél kreatív!

2016. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod mi legyen rajta, miért akarsz oldalt csinálni? Csak azért mert az Y-Z generációban az a menő ha youtuber-blogger-vlogger-instagrammer-netceleb vagy? Azok a facebookos idézetes oldalak és poénoldalak is amik a netről lopkodják a tartalmat és semmi egyedi nincs rajtuk, pont annyira semmirekellőek és webes szemetek. Pedig azokon van tartalom, csak semmi saját munka nincs a CTRL+C/V-n kívül. Tumblr ugyanaz, csak reblog más tartalmából. Saját könyv szintén, egyik rosszabb mint a másik, közhelyes tiniálmok tele helyesírási hibával, szemet kiütő színekkel.


Akkor csinálj oldalt ha van egy konkrét elképzelésed hogy mit akarsz vele kezdeni, van egy célod amiért közzé akarod tenni a tartalmát. Ha csak rajtad van a nyári szüneti unalom és ezt tartod értelmes elfoglaltságnak, akkor a fentiek bármelyikét csinálhatod nyugodtan, de senkit nem fog érdekelni.

2016. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem,nem azért mert az Y-Z generációnál ez a menő hanem,mert szeretnék ilyennel foglalkozni...

Témát meg azért kérdeztem, mert nem tudom ,hogy mi érdekelné az embereket.

De azért köszi az őszinteséged :)

2016. júl. 6. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Rosszul közelíted meg a dolgot. Ha olyat csinálsz ami érdekli az embereket, akkor vagy kiemelkedően jól csinálod valamilyen egyedi dologgal, vagy nem fogják nézni mert van már millió bejáratott oldal amit követhetnek.

Ezért mondtam az idézetes oldal példát: 90% lopja a többitől és egymástól a tartalmat, semmi értelme nézni őket mert mindegyiken ugyanaz van.


Nyilván nem azt kell csinálni ami senkit nem érdekel, de a legjobb ha olyan témát találsz ami egyben érdekes és nincs belőle millió konkurencia aki hivatásszerűen ezt csinálja és elviszi a teljes közönséget. És manapság ez a nehéz, találni egy hiányszegmenst ami nincs lefedve, majd abban olyan dolgot alkotni ami miatt téged érdemes lesz majd látogatni. Ha eleve a nézettség és híresség a cél, az oldal csak küszködve, erőlködve fog odáig eljutni, vagy még odáig sem mert nincs türelme a készítőnek kivárni azt a pár hónapot vagy évet hogy kialakuljon a stabil közönsége és végül felkapják az emberek. És addig is folyamatosan kell frissíteni, újítani, alkotni ami rengeteg szabadidőbe és pénzbe is kerül hogy minőségi legyen a tartalom.


Én pedig láttam már az évek során hogy a nyári szünetben mindig nagy az akarás és kedv, majd amikor az iskola visszatér nem lesz sem idő, sem kedv, majd szépen elfelejtődik az egész.

2016. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem én amit mondasz, el is fogadom én is észre vettem már ezt a lopkodós dolgot és egyetértek.

De ez érdekel engem de látom te nagyon kivagy az ilyenektől :)

2016. júl. 6. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!