Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utalok magyarorszagon elni de...

Utalok magyarorszagon elni de csak jovore tudok ki menni kulfoldre. Mit csinaljak addig hogy kibirjam itt? :/ :D tipp tanacs?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 12:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

ma 09:16


Örülök annak hogy azért vannak emberek ebben a zsid-o) qurva országba akik LÁTNAK is nem csak bután bambulnak!! ez az ország Úgy ahogy van csődtömeg.(ahol előre nem jutsz annál inkább hátrébb)Önállóan Nulla esélyük van a mai fiataloknak.. Nem értem az embereket illetve a válaszolókat hogy miért írják hogy jó itt élni,máshol is utálni fogok élni stb... Aki pénzes családba született annak persze h jó nekem is jó lenne akkor.. :)


Minek lehet örülni ebben az retkes cigány országban ?


szüleimmel élek még mindig? ha megszakadok a melóban akkor se tudok kivenni egy albérletet mert nincsen annyi a fizetés ha ki is veszek egy lakát akkor meg éhen döglök

Dolgozhatok reggeltől estig 8-10-12 órában 150e ft?

Nem tudom megvalósítani amit szeretnék kocsi lakás utazás egyéb stb...


Nem tudok olyan országot mondani akol 27% adó lenne és 100-150e fizetés! 8-10-12 órában!!


Tisztességesen Becsületesen EGYEDÜL ebben a cigány országban előre nem lehet jutni.


ma 09:16 Köszi a válasz! Sok sikert neked is külföldön :') Minél hamarabb tiplizni kell ebből a patkányfészekből.

2016. júl. 9. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!