Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németbe szeretnék kiutazni...

Németbe szeretnék kiutazni autót vásárolni valaki valami tipp? Illetve néztem Magyarországon egy RENAULT MEGANE Mégane Limousine 1.6 Dynamique Plus érdemes megvásárolni úgyértem bajos kocsi hurcolhatom majd szervizbe mindig vagy igénytelen?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Németet vegyél. És állapotot nézz. Nem jó ötlet a megán.
2015. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia.Ha németből akarsz autót vásárolni akkor ezen az oldalon keresgélj.Én már 2 autót vettem úgy,hogy itt néztem ki,de előtte érdemes felhívni a tulajt,hogy megbeszéljétek a dolgokat.

[link]

2015. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Peugeot-t végy, az megbízhatóbb, szebb és stílusosabb, mint a Renault, vagy a Citroen. A Renaultot én sem ajánlom, megbízhatatlanok és csúfak. A Citroeneknek elektronikai és összeszerelési problémáik vannak. A Peugeot hozza a VW minőségét és azonkál sokkal jobban néz ki. Ezeket komplett szakosodott szervizháttérrel a hátam mögött mondom, tehát tapasztalatból.
2015. febr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Franciákat egy az egyben felejtsd el. Németből megéri hozni, de csak drágábbat. Számold ki a honosítást, szállítást, utazást stb. Ráadásul egy hozzáértő személy kellene, hogy lássa megvétel előtt. Nem olcsó mulatság
2015. febr. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jót nevettem most, főleg hogy a Francia szar... :D Emberek én azt elhiszem, hogy ti még életetekben nem ültetek, nem javítottak, és főleg nem volt a kezetekben egy francia autó márka. Igen régen 2000 elött voltak gondok a francia autókal, de 2015-van emberek, minden változik és jobb lesz, így a francia autók is.

Tökéletessen tudom ajánlani a Renault Megane II Limousine 1.6 16V motoros autót, mivel rohadt kényelmes autó, jól megy. Még valami Francia autó ipar az egyik legnagyobb allkatrész gyártók a világon, mivel Peugeot,Renault, Citroen-hez alapvetően gyártanak allkatrészeket, főleg azért mert a motorokat kis mértékben változtatják az új modelleknél, így pl egy 2003 Renault cső jó lesz egy 2013 Renault motorba...

Még valami Német Német, a legjobb, a stb.

Nagy kamu az egész, és egy rakás szar. Mi az már hogy egy 2014-s volkswagen 10.000km-ként megeszik 2 deci olajat? Szégyen hogy a Német ipar nem képes ezt megoldani a mai napig, hogy ne egye az olajat.

2015. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Még valami. Ezt az itt jelenlévő nagy német fanoknak üzenem.

Amíg ti a német szarjaitokat 100-200 ezerért viszitek szervízbe, addig én a francia kocsimat elviszem és 50 ezerért megcsinálják, legyen az gyári nem gyári allkatrész. Megnézitek allkatrész piacon mennyi mindent lehet kapni francia kocsikhoz, hát több mint egy némethez.

Továbbra is azt mondom, amíg nem volt a neveteken egy francia kocsitok, addig ne fikázzátok.

2015. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2004-es Berlingo: 130 000 km nem volt benne, és beesett a kuplung. Hátsó ajtó zárszerkezete szétesett, vezető oldali kilincs szintén. Gyalázat volt javítani.Ette az izzókat is.Igaz, a gázolajos motor bírta, de a benzines Fabiámnál a hűtő javításon kívül, és hogy beesett az elektromos ablak, mert a nejem lehúzott ablakkal csapkodta az ajtót - pedig mondtam neki, hogy ez már nem a kockalada - más gondom nem volt, pedig már jócskán 130E felett ment. És ugye a berlingo munkaautó, bírnia kéne.
2015. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6.

Hát még jó, hogy több alkatrész van hozzájuk. Kell is dögivel. :)

2015. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 5-össel lakatosként én is megszenvedtem a francia autókkal, de most már nekem is az van. Renault Fluence ZE már 8 éves és semmi rozsda nincs rajta. Minőségi bádogkaszni ellentétben a németékkel veszel egy BajorBömbit szín rozsda az egész, mert csak annak jó aki újjonnan 3-4 évre megveszi.
2020. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!