Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utalok magyarorszagon elni de...

Utalok magyarorszagon elni de csak jovore tudok ki menni kulfoldre. Mit csinaljak addig hogy kibirjam itt? :/ :D tipp tanacs?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerezz pl: Barátnőt. Vagy járj el gyúrni,Vagy ha tanulsz akkor foglalkozz vele többet, Többet nem nagyon tudok én szeretek itt élni ezért is nincsenek ötleteim :D
2016. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Ne bírd ki. Pusztulj el, mielőtt elpusztulnál innen.

Világért ne tanulj, gyakorolj hangszeren, művelődj, dolgozz. Segítettem. Szívesen.

2016. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon meg tudlak érteni! Külföldön tárt karokkal várják az életunt, mindig elégedetlen, hőbörgőket.

Nem baj, sőt előnyös, ha nem ért semmihez. Bodzaszedőknek külön villákat építenek, feszített víztükrű medencékkel.

Tiltják, sőt büntetik is, ha egy külhoni dolgozni, tanulna akar, amikor pihengethetne is.

2016. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire gyűlölsz itt élni, máshol is gyűlölni fogsz.
2016. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem olyan rossz itt élni. Gondolj bele, hogy élhetnél mondjuk háborús övezetben, vagy Észak-Koreában. Na ott rossz lenne. Külföldön sem olyan hűdejó minden, hidd el.
2016. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 13:10. Szamitottam pontosan erre..Mar vartam ezt a gyoker valaszt.. Koszonoma valaszodat de inkabb maeadtal volna csenben bolcsebb lettel volna! Magyarb@ s@dek egytol egyig


ma 13:02 kedves baratunk! Koszonjuk az igazan hulye valaszat inkabb lett volna maga is csondbe.

Kepzeld nem egy buta ember vagyok.. Jo a szakmam otthon vagyok benne es jol is besz egy nyelvet! Ezt meg becsulik kulfoldon csak ebben a szar orszagban nem Azert mert televan szaros onzo egos zsi do ebmerekkel .Csak nem gondolod hogy ebben a patkanyfeszekben fogok megrohadi,DOLGOZNI 100e ft?? Normalisvaagy ba.. Mindjart nyakon csaplak

2016. júl. 7. 22:01
 7/11 A kérdező kommentje:
ma 13:16 Kedves valaszolo! En bele gondoltam es igen valoban rossz lenne haburus ovezetben elni De most gindolj bele TE! Mennyi eselyuk van a mai fiataloknak mint pl nekem karriert epiteni megteremteni azokat a dolgokat amit szeretne egy olyan orszagban ez ahol 100 e ft fizetes es 27% afa van? Megmondom en neked 0 esely . Ebben az orszagban egy atlagos ember csak dolgozhat es enyi nem tobb nem kevesebb. Rohej az h dolgozik az embert es pl nem tud elmenni egy jobb helyre nyaralni
2016. júl. 7. 22:01
 8/11 A kérdező kommentje:
A helyesirasi hibak miatt nem kell beszolni telefonrol irok es siettem
2016. júl. 7. 22:03
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Megértelek. Nekem a kezdetektől azt mondták: Tanulj nyelvet jó szakmát és takarodj Magyarországról! Én ezt meg is fogom tenni. Egy kalap szar ez az ország ahogy van!
2016. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyen beszólásokkal külföldön is utálni fognak, nem csak itt.
2016. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!