Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ennyi írói, ,...

Szerintetek ennyi írói, , tudással" van esélyem bekerülni valamilyen magyar szakos gimibe?

Figyelt kérdés

Ez alapján ítélhettek:

,,Azt mondják, egy jó író oldalakon keresztül képes írni egy tál levesről. Úgy érzem, ezt muszáj lesz megvalósítanom.

Én szerény kis hajlékomban, az ebédlő asztalán, volt egy tál leves. A tál unalmas volt. Mély, egyszerű és fehér színű. Keleti oldala egészen az északi oldaláig pompásan fénylett a lámpám által, mely rávilágított. Nyugati oldalán volt egy csinatos, gyengéd karcolás. Valószínűleg a kanál okozta. A tálban volt is valami. Leves. Már ki volt hűlve teljesen. Olyannyira, hogy zsírfoltok látszottak a tetején. Szép, aranysárga zsírfoltok. Némelyik kissebb, némelyik nagyobb. Volt kerek is, meg ovális is. A leves színe is sárga volt. Gyengéd, lassú mozdulatokkal úsztak benne a cérnametélt tészták. Az illata csábító volt. Szinte már kérte, hogy egyem meg. Én pedig gondolkodás nélkül megfogtam a jobb kezemmel a kerek fejű, fém kanalamat, s evésbe kezdtem."


2016. júl. 8. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy Magyar szakos gimiben nem kell tudnod írni.

Ott elemezni, értelmezni kell, de inkább 'hejesen irni' és rengeteg írói életrajzot megtanulni.

2016. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!