Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A rutint lehet gyakorolni nem...

A rutint lehet gyakorolni nem oktatóval?

Figyelt kérdés
Bővebben az lenne a kérdésem hogy csinálom a rutint az okatóval a gyakorlópályán de sokszor lemondja mert valami közbejön és hát elég kellemetlen mert szeretnék gyakorolni és arra gondoltam ha apuval esetleg lemennék a rutinpályára vagy az udvarunkban kicsit vezetnék nem tudom hogy ez szabályos vagy sem.Rutin már tudom hogy nincs mert eltörölték de az okató ragaszkodik hozzá mielőtt forgalomba hajtanánk de mondkuk ez nem is baj.
2016. júl. 8. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg nem szabad, de én is ugyan ezt csináltam, csak a dunaparton.


Ha találtok olyan helyet ahol NINCS autó, akkor szerintem had szóljon, de parkolóban semmiképpen se, mert ha neadjisten történik valami akkor sokkal nagyobb bajba kerültök.

2016. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Saját magánterületeden azt csinálsz amit akarsz, nem kérhetik számon. Rutinpálya szabályzatában kell megnézned hogy milyen feltételekkel és kik használhatják.

Forgalomba viszont csak oktatóval mehetsz jogosítvány nélkül (az ideiglenes nem jogosítvány).

2016. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az udvar magánterület, azt csinálsz, amit akarsz. Nem kell hozzá jogosítvány.


Parkoló már más tészta: valaki bejelenti, rendőr elkap, apád jogsija is ugrik és te sem kapsz pár évig.

2016. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!