Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek van Industrial piercingj...

Kinek van Industrial piercingje? Mennyi a gyógyulási ideje? 16/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csináltattam énis Industrial piercinget,és az érdekelne hogy mennyi a gyógyulási ideje? És mikor lehetne már a fülbevalót is cserélni? Előrre köszönöm a válaszokat!:)
2016. júl. 9. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Ugyan a kérdésed nem teljesen erre vonatkozik, de szeretném megosztani tapasztalataimat veled.


Én mindkét fülembe lövettem. Nem'tom, hogy ez nálam hiba-e, az én szervezetem reagált-e erre így, vagy sem, de mindenképp figyelj oda, kinél szúratod, és mindkét szemed legyen rajta és úgy kezeld, mintha a szemed világára figyelnél. Tanulj az én esetemből: nekem olyan szinten begyulladt az egyik lyuk, hogy ott konkrétan egy bőrgumó nőtt, amit műtéti úton kellett eltávolítani. A mai napig, s míg élek, ott marad az a heg a fülemen, arról nem is beszélve, hogy a fülem úgy néz ki, mintha egy piciny darabot ki haraptak volna onnan...


...nálam egy hónapos volt a gyógyulási idő, utána keletkezett ez a dolog... ezt csak azért írtam le neked, hogy figyelmeztesselek, nagyon-nagyon figyelj oda rá, ne macskázz, ne kutyázz, tarts tisztán mindig, nagyon vigyázz rá.


Egyébként viseld egészséggel és boldogan :)


Volt már olyan, hogy az IKEÁban kinyitottak egy pénztárt, amíg anyummal a sorban álltunk, és az egyik csaj megszólalt, hogy: "Industrialosok jöhetnek ide!" és ezt külön nekem mondta :))))) El sem tudod képzelni, mennyire jól esett :)


Másik sztori: ülök a buszon, látom, hogy egy csaj nagyon mosolyog rám... na, mondom, itt lesz ma este valami :P Aztán látom, hogy a csaj picit oldalra hajtja a fejét, félre fésüli a haját - ott csillog az Industrial a fülében, és kedvesen rám mosolygott, én meg vissza :)


Állok a buszmegállóban, látom, hogy egy srác mosolyog rám... na, mondjuk ezt már annyira nem tetszett :D :D :D Én kissé elmosolyodva, de azért komolyan visszabiccentettem neki, bár nem vágtam, miért mosolyog rám.......... aztán megláttam az Industrialt a fülében. Megkönnyebbültem mosolyodtam el, bár sz'tem ő nem vágta, miért, hiszen csak az Industrialért mosolygott.


Sz"al velem mindig ilyenek történtek, az Industrialosok (tapasztalataim szerint) az esetek 70-80%-ban megnézik egymást, és holmi "Összetartozunk" szinten egymásra mosolyognak és köszönnek egymásnak :) Ebből a szempontból (is) megéri és jó dolog viselni, azon kívül pedig az egyik legpozitívabb értelemben, legextrémebb piercing.


Viseld büszkén és boldogan :)

2016. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:) nagyon jó volt ezt elolvasni..:)) és igen énis azert elég sok negatívat kaptam hogy ez undorító,nagyon durva... Sajnos én még egy ilyen industrial társal sem találkoztam,de nagyon jo lenne:)
2016. júl. 10. 01:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Nekem kettő volt, az egyik egy hagyományos, azzal semmi baj nem volt, fél év alatt gyógyult be teljesen, addig nem nagyon mertem piszkálni, mert érzékeny volt. Még mindig megvan úgy ahogy szúrták ^^

A másik egy vertikális Indu volt, azt még nagyon az elején kicseréltem két külön ékszerre. Küszködtem keloiddal mindkét ékszernél, de megérte türelmesnek és kitartónak lennem :)) 5-7 hónap alatt lement róluk nyom nélkül a keloid és azóta semmi baj nincs velük. És így is imádom, hogy "darabokban" van :D

2016. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a te válaszod is!:)
2016. júl. 24. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!