Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért árul a T*sco aqua...

Miért árul a T*sco aqua optima on the move filtert ha a kulacs amibe való a vízszűrőknél nincs ott? Egyálltalán merre lehet itthon venni hozzá kulacsot?

Figyelt kérdés

Erre gondoltam:

[link]

Körbejártam a Tesco-t és nem találtam. Nem hinném, hogy a sport részlegbe tennék át, mert maga a szűrők és a kancsók egy helyen voltak. Viszont bosszant, hogy vettem szűrőt, és kulacsot semerre nem találok hozzá. Ha esetleg magyar netes oldalt tud valaki ahol rendelhetnék akkor azt megköszönném.



2016. júl. 9. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Lehet, hogy egy egészen ostoba és naív ötlet a részemről, de miért nem kérdeztél meg egy eladót? Túl egyszerű lett volna? Vagy jobb morogni?
2016. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha értelmes választ nem tudsz adni akkor inkább halgass. Köszönöm. Másrészről ez kérdés volt nem morgás. Otthon a kutyusod morog nem én.
2016. júl. 10. 01:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Aha, szóval miért is nem kérdeztél még egy eladót?
2016. júl. 10. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én vidéken lakom, nálunk sem lehet kapni kulacsot.....

És a neten sem találtam sehol...

2016. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem kérdezünk eladót, mert azok semmit sem tudnak, ha valamire szükségem van megkeresem és szólok az eladónak, hogy hol található. Nem is értem minek vannak ott. Egyébként nekem is van ilyen kulacsom + egy doboz szűrőbetét. A fiamnak vettem, de ő nem használja. Mivel a zárókupakot nem találom és nem is tudom hogy néz ki, ezért rákerestem a neten, hát mit mondjak, alig találtam meg, hogy legalább tudjam mit keresek. Van egy gyanúm, azért nincs sehol ez a termék, mert valami gond lehet vele. Úgyhogy le lehet szállni a kérdezőtől!
2020. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!