Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet rádöbbneteni...

Hogyan lehet rádöbbneteni anyám hogy akit a barátjának hisz valójában egy csaló?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teljes elkeserédesmebe irk ide.

A helyzet a követkeező: Egyszer egy rendezvényen megismerkedtünk egy kedvesnek TŰNŐ "öregúrral" (69 asszem most de ez mellékes) vettünk egy házat és azóta mindenre rászedi anyám, hogy ezt kell csinálni a házon azt kell csinálni a házon anyám meg megkérdezés utánajárás nélkül egyszerre belemegy, azt mondja neki hogy intézkedj belátásod szeint , te értesz hozzá!

És eljutottunk arra stzintre hogy amennyit ráköltött a házra nem ér annyit az egész.

DE még mindig akarja bővitetettni anyámmal, természetessen minden munkát a fószer cége csinál meg.

Én már egy ideje rájöttem hogy egy utolsó szélhámos csaló gazember ez az ürge! DE anyám védi,hogy neki köszönhetjükk h elészült a ház (mivel az előőz szaki elleett hajtva mert nem haladt) és ugy csipkelődik meg szólógat be h anyámnak fel se tünik de nekem igen és már nagyon irritál a fószer.

Egyetlen megoldás lenne a költözés én már ezt szajkózom móta de nem akar


Mit csináljak, kérlek segitsetek nem akrom hogy minde pénzt kicsaljon!



2016. júl. 10. 13:34
 1/7 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákat,kérlek tudjátok be az idegességemnek.
2016. júl. 10. 13:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Feljelented bizonyítékokkal tanúkkal és az ismerősökkel . A tetűt egy sarokba gyomron térdeled enyhén .
2016. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha az árak korrektek, és a munka is az, akkor nem szélhámos, csak jól tudja eladni a termékét.

Ha pedig túlárazta a szolgáltatást, akkor járj utána hogy más mennyiért csinálta volna meg ugyanezt.

2016. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jól látom, de nekem ebből csak annyi jött le, hogy lány vagy, és utálod a fószert. Ennyi viszont kevés ahhoz, hogy lépni tudjál ellene. Fogalmad sincs, mi mennyit ér, milyen munkát mennyiért "mérnek" a piacon. Nézz utána, és ha tényekkel tudod bizonyítani, dörgöld az orra alá.
2016. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Bizonyitékot honnét szerezzek? Más cégek ajánlatával vetessem össze?

Amúgy fiú vagyok csak én átlátok rajta, hiába tűnik kedvesnek meg jófejnek.

Egyfelől nem csalás ha korekt árakkal veszi rá, de ha feleslges dolgokra az mégis az csak nem jogilag hanem erkölcsileg,evvel meg sokranem megyek, de az árakak utána nézek.

2016. júl. 10. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy mi felesleges és mi nem, azt nyilván másképp ítéli meg egy építész, és másképp ítéled meg te.

Én azt javaslom, közelítsd meg máshonnét a kérdést. Ez a ház hamarosan a tiéd lesz. Mit szeretnél jobban örökölni; egy lepukkant, rozoga kalyibát, vagy egy élhető, a lehetőségekhez mérten fejlett technológiával ellátott házat?

2016. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez igaz ezért is aggódom részben.

Mivel tudom hogy amennyit ráköltöt annyit nem kapnánk érte

2016. júl. 13. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!