Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy beszélek...

Mitől van az, hogy beszélek álmomban?

Figyelt kérdés
Amikor egyedül alszom sosem horkolok sem beszélek álmomban. De mikor valaki mellettem vagy többen egy szobában alszunk akkor állandóan horkolok és beszélek másokkal! És ez nagyon idegesít! Valaki akinek hasonló a helyzete az írjon!

2016. júl. 11. 14:54
 1/4 anonim válasza:
Szerintem az hogy mikor beszélsz álmodban, az csak véletlen van úgy. Lehet csak azért nem tudod hogy ha egyedül vagy álmodban beszélsz vagy esetleg horkolsz, mert nyilván nem hallod magad miközben alszol. Ezt ki lehet nőni, vagy ha mégsem fogod, akkor se aggódj, ez teljesen normális és szerintem nem befolyásolja a horkolást és alva beszélést az hogy kivel vagy.
2016. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az álmomban beszélgetés fő témája az értelmetlen dolgok... Már néha el sem merek aludni ezek a beszélgetések miatt.. Egyszer itt aludt a barátnőm és éjjel azt mondtam neki, hogy szerencsétlen menjél már odébb!!.. Nagyon félek! Szerintetek mit tegyek?
2016. júl. 12. 11:47
 3/4 A kérdező kommentje:
És lány vagyok..
2016. júl. 12. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első,és legfontosabb tennivalód,hogy elalvás előtt figyelmeztetsd szobatársaidat,hogy éjszaka talán beszélni fogsz,de azt nem tudatosan teszed,s így ne vegyék figyelembe.

Feleségem is beszél álmában,de különösen akkor,amikor kimerült.Igyekezz rendszeresen lefeküdni 23 óra előtt,konfliktusaid rendezni elalvás elött,s nem árt 20 perc jóga meditálás után lefeküdni.

2016. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!