Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan rendeljek E-bayről?

Hogyan rendeljek E-bayről?

Figyelt kérdés
Tudna valaki ebben segíteni nekem? Szeretnék E-bayről rendelni magamnak de fogalmam sincs, hogy hogyan is kell.Az is érdekelne, hogy hogyan kell PayPass-ra regisztrálni vagy hova ahonnan majd leveszik a pénzt meg minden. Aki már rendelt így az leírná nekem nagyon részletesen?

#vásárlás #internet #ebay internetes vásárlás
2016. júl. 11. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Youtube,van ott több magyar nyelvű videó!


Ja,meg a GOOGLE is segít!

2016. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Várj egy kicsit, kérdező, mindjárt írok neked egy ezeregyedik részletes leírást, hogy mit hogyan kell.


Ja, nem. Keress rá guglin.

2016. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
már rákerestem de semmi friss videót és értelmes dolgot nem találtam ahol úgy elmagyaráznák. Csak régiekről van videó . De azért kösz a semmitmondó válaszokat -.-" ha ennyire szerencsétlenek vagytok, hogy segíteni nem tudtok legalább nem kéne ide is kommentelni ;)
2016. júl. 11. 21:28
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy én vagyok a szerencsétlen, de mégis képes vagyok eBay-en vásárolni...
2016. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

"...de semmi friss videót és értelmes dolgot nem találtam ahol úgy elmagyaráznák. Csak régiekről van videó ...."


És? Ez nem hetente változik,jó a régi videó.

2016. júl. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy a kérdező nem érti az ősmagyar nyelvet...
2016. júl. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

Nem változott az ebay ahhoz h friss videó legyen róla!Max te nem értesz hozzá! 4 éve regisztráltam,akkor jópár éves leirással!

De ha nincs angol nyelvtudásod hanyagold

2016. júl. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Az ilyen minek akar regisztrálni?! Utána kell nézni,de aki lusta az is marad
2016. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nos nem értem miért kéne nekem is angol nyelvet tanulnom. Nem csak az az egy nyelv létezik és nem hiszem, hogy nekem kötelességem lenne tökéletesen beszélnem. Ami pedig azt illeti senki nem úgy születik, hogy tud ebayen vásárolni. Szóval ha ennyire nem értetek hozzá abba lehetne hagyni ezt a gyerekes viselkedést :) Nem engem járattok le vele hanem magatokat.
2016. júl. 12. 18:09
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

Na akkor elmondom mégegyszer, lassabban, hoyg te is megértsd: az interneten egy csomó egészen részletes leírás van arról, hogyan kell ebay-re, paypal-re regisztrálni, hogyan kell vásárolni, stb.


Senki nem fogja neked MÉGEGYSZER, sokadszor ugyanazt leírni - elsősorban azért, mert nem két sor.


Ha lusta vagy rákeresni, így jártál. Ha képtelen vagy megtalálni, akkor is így jártál. Ha még személyeskedsz is, akkor pláne így jártál.


Egyébként az eBay más nyelveken is elérhető, nem csak angolul - de ezek szerint te egyiket sem érted. Mondtam már, hogy így jártál?

2016. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!