Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok jó könyveket?

Gheteg kérdése:

Tudtok jó könyveket?

Figyelt kérdés

Kategória: term.feletti. (vérfarkas, boszorkány)

pl.: Vámpírakadémia, Nem vagyok sorozatgyilkos vagy a A tenger boszorkánya



2016. júl. 11. 18:21
 1/5 anonim válasza:

Nagyon jó könyv sorozat a :-Maximum Ride,James petterson-tól. (Mindegyik részét olvastam,az első az Angyal próba.Igaz nm vámpíros és boszorkányos de nagyon jó.Van benne chifi,és van még sok monden köztük a farkasember/ott radirozó ként olvashatsz rolla).

-Bartimaeus triológia. Jomathann Stroudtól.(több részes,misztikus.Mágusokról,természet feletti v. alatti lényekről,a félreértésről,az ellenállásról és egy felvágott szájú pimasz dzsinnről olvashatsz)

-Oksa Pollock (Nm tudok róla semmit mondani,mert olvastam de majd meguntam,de szerintem van akinel terszik)

-Psszt,A mi titkunk.Thomas Brezina.(amikor kissebb voltam szerettem,de még most is vagánynak tartom.20 részes nm fügnek össze. Mimden rész előtt leirja h kiők és h h lettek azok akik.Ez inkább lányoknak való. A többi kettő mmindenkinak :))) )

By:ME

2016. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! A Vámpírnaplók nagyon jó :). Mondjuk még csak a sorozatot láttam,de az nagyon tetszik,ezért tervezem elolvasni is.Akkor Darren Shan könyveinek többsége vámpírokról szól. Pl. én a Rémségek cirkuszát és A vámpír inasát olvastam tőle,és még fogok többet,mert nagyon jók.A Csitt,csitt sorozat angyalokról szól,szerintem fantasztikus.Akkor amit még nem olvastam,de sok jót hallottam róla az a Luxen sorozat,az Időtlen szerelem trilógia és a Hex Hall. Talán még nem olvastad a Végzet ereklyéi sorozatot. Nekem annyira nem jött be a könyv,csak a film,de hátha tetszik.Végezetül gondolom már hallottál róla,de azért leírom,mert alap,az egyik kedvenc könyvem:Tilight Saga.
2016. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
*Twilight
2016. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dodesz00 válasza:
Amit én ajánlanék könyv az attól is függ hogy hány éves vagy mert gyerek könyv amúgy a címe: Jók és Rosszak iskolája.
2016. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nutella123 válasza:

Kalandos természetfelettik:


Percy Jackson

Magisztérium

A kolosszus feltámasztása (ha ez a neve)


Harry Potter ha még nem olvastad


Esetleg A Tudás könyvei

2016. szept. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!