Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tűnt el a Discovery...

Miért tűnt el a Discovery csatorna a Digi szolgáltatásból?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már nem most történt esetről van szó, de még csak most tűnt fel és érdekelne a dolog.

Elolvastam már pár oldalt, de nem tudom a pontos választ, arra gondoltam hátha már tudni lehet.

(a digi nem tudta fizetni, vagy tényleg a discovery chanel emelte az árat vagy mi az igazi ok ?)



2016. júl. 12. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Emlkéim szerint nem tudtak megegyezni
2016. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Discovery emelet, és a Digi nem volt hajlandó követni az áremelést. Inkább indított saját tematikus csatornákat.

Tehát nem az, hogy a Digi nem _tudta_ fizetni, hanem szimplán nem akarta, miután az alkudozás sikertelen volt.

2016. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.

Most meg látom, hogy mozi+ lett a Pro4-ből xD!

Ami persze szerintem nem gond!

Viszont ezt is hogy tudom meg? Nézem a TV2-n a Vissza a jövőbe! című filmet és a reklámban mondják, hogy megváltozott, és a pro4 mától M+, mondom na de jó, hogy így tudom meg, na de hát egy próbát megér, megnézem. Viszem látom még mindig Pro4, rámegyek, hát csak úgy átváltozott a Pro4, Mozi+ -szá! Na mondom az igen!

2016. júl. 15. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!