Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám én is ránézésre...

Hogyan tudnám én is ránézésre egy ismeretlennek elmondani a, fél életét'? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Arra gondolok mint pl. amikor Sherlock ránéz valakire és egy csomó információt elmondd róla, pl. mit csinált, hova készül, elvált, mit dolgozik..stb.

Remélem értitek mire gondolok.



2016. júl. 13. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Könyvszereplőről van szó, és mellesleg ez a hivatása. A legjobb. :D Ever.
2016. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Imádom Sherlockot :) de igen csak egy könyv szereplő
2016. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván a megfigyelőkészségedet lehet javítani (a helyesírásoddal együtt... ugye helyesen "elmond"), de azért arra felhívnám a figyelmedet, hogy Sherlock és Mycroft fiktív karakterek.
2016. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy csak szereplők, de milyen menő lenne már egy ilyen képesség :DD

Utolsónak: Köszi a választ azt hozzá tenném hogy a dupla d csak gépelési hiba, emiatt nem kell javítani a hí-omon. :D

2016. júl. 16. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
A valóságban is simán lehet ilyet. Az irodalomtanárom is nagyon hasonlít Sherlockhoz - persze nem hinném, hogy titokban szociopata legyen, de zseni az van benne. :D Ő is nagyon ki tud ismerni, nem egy tekintetből, de idegen nyelvet tanít szóval nem is megy egyszerű megismeréssel. Megfigyeli a reakcókat, a ruhákat, az írást (ez nagyon fontos), járásmódot, a gyakran használt szavakat. Szóval lehet, csak meg kell tanulni a trükkjeit. Én is épp kiindulásképp pszichológia könyveket keresek, úgy kerültem ide
2016. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!