Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen volt a...

Szerintetek milyen volt a 90-es és a 2000-es években felnőni? Milyen emlékeitek vannak? Jobb volt?

Figyelt kérdés
95-ös vagyok, és rám jött a nosztalgia miután régi dolgokat pakoltam :D Én úgy érzem jókor születtem, még volt igazi gyerekkorom,közbe folyamatosan belecsöppentem, a sok technikai újdonságba, ti hogy vagytok ezzel?

2016. júl. 14. 10:01
 1/3 anonim válasza:
100%

[link]


[link]

A kérdésedről eszembe jutott ez a 2 videó. Az elsőben benne van a film és zene jó része amin jó volt felnőnöm :)

A második videóban mai gyerekeknek adnak kezükbe walkmant. Nagyon vicces :D

Bennem valahogy megragadt ez, hogy kazetta, videókazetta, aztán huuuuu CD. Most meg pendrive de az se feltétlen, mert szinte bármit átküldünk és tárolunk akár okostelefonon is.

Régen anyukám rádióból vette fel a kedvenc dalait kazettára :) egy kis ideig én is csináltam ezt. 2007ben lett először otthon internetünk, azóta tényleg máshogy forog a Föld nekem.


Amúgy egyetértek veled. Én 94-es vagyok, és én is úgy érzem, hogy nagyon jókor születtem. Még ismerjük a régi dolgokat, de épp ezért konnyen elsajatitjuk az ujakat is. :)

2016. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. Köszi a két videót, jók nagyon:) Nekem is megmaradtak ezek zenék, filmek.

Igen nálunk is ez volt :D Vártuk hogy legyen rádióba és vettük fel kazettára :D

2016. júl. 14. 10:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szerencsések vagyunk, mert még nem az internetbe születtünk bele, de már gyerekkorunkban bejött az online világ. Tehát természetességgel használom, de nem vagyok függő. Ha nincs internet, simán elfoglalom magamat, nincs itt a világ vége, még tudok a nélkül beülni valakivel beszélgetni, hogy elővenném a telefonomat, de élvezem a mai technika nyújtotta könnyebbségeket és lehetőségeket. Én örülök, hogy akkor születtem, amikor.

Hogy jobb volt e, azt nem tudom, mert minden generáció rosszabbnak ítéli meg az új generációt. Amikor mi voltunk gyerekek, én tv függő voltam, akkor meg azt hallgattam, hogy bezzeg régebben csak egy csatorna volt, és azon sem volt mindig adás.

2016. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!